Honda CB 600F Hornet (2006)

Vlastník Shustha
Vloženo 5.4.2018
Aktualizováno 5.4.2018

Sice je to ta sama moto co jsem tu již zveřejňoval, ale vytvořím novou složku, jelikož pro mě je to motorka jiná. Dle mě o chlup lepší.

První dojmy - První dojmy po stavbě byly jak jinak než nekonečny :D . Když dostavíte moto v prosinci tak prostě zažíváte jednu z nejdelších zim v životě. K prvním dojmům asi nenapíšu nic. Ty dojmy přicházely nějak tak postupně s každým přidaným/vymyšleným/vyrobe ným dílem.

Motorku bych doporučil pro - Prej pro koho je nejvhodnější :D . Jen pro mě, podle mě pro mě O:)

Doplňky na motorce - To nechcete číst :D sjeďte do fotek.

Aby jsme to vzali pěkně popořádku. Stará moto sloužila dobře, nevypadala vůbec zle, ale pořád jsem měl v hlavě myšlenku přestavby. Na podzim 2016 přišel zásadní zlom. Chybou způsobenou mnou i řidiče v protisměru šel starej hornet přes střechu a já si zničil hardy :( V relativně velké rychlosti jsem z bajku "vysedl" ... ale tím už se asi netřeba zaobírat. Vše skončilo dobře. Štěstí v neštěstí jak se říká.
Nicméně... byl tu prostor pro přestavbu tak se mohlo začít. V prvé řadě bylo třeba zjistit jestli je moto celkově O.K. Motor chytl hned po postavení na kola (první bod). Za druhé bylo potřeba zjistit, jestli z něj není dvoustopé vozidlo, byla to výrazná investice ale ve výsledku se vyplatila. Rám není nijak pokřivený takže zásadní věci jsou za mnou.
Nebudu tady asi rozepisovat příběh co jsem jak vytvářel, vše je zachyceno na fotkách. Vize byla udělat něco odlišnyho a zároveň s úctou k blahodárné STK - velice limitující faktor. Jedna z dalších pozitivních věcí je ta, že jsem se "naučil" svařovat :D
V tuto chvíli má po přestavbě najeto cca 10 Kkm a jezdí jak nová. To jen pro ty, co jim padají motorky ze stojanů a už je nechcou.

Tímto bych se chtěl zároveň omluvit za mou nepřítomnost na tomto serveru. Slibuji že se polepším a budu aktivním členem :) . Pokud máte dotazy tak to perte do mě.

Targus
Targus napsal 10.04.18 v 07:25 7b.

Práci sis teda dal, za to bych dal jasných deset, ale fakt nemůžu za to, že se mi ten nový design motorek a la Včelí Ksicht prostě nelíbí.

syrrius
syrrius napsal 10.04.18 v 06:46 9b.

Za mě to světlo . Líbí se mi i ty detaily kolem chladiče.
Jen ten svod mi přijde krapet uspěchaný ale páska to schová jak vidím

JimmyFL
JimmyFL napsal 09.04.18 v 10:18 7b.

Ze by se mi to libilo, to ne, ale lepsi nez nechat motku na vrakaci. Btw zajimalo by me, co na to STK (opravdu, bez posmechu, jestli projedes tim lip :) )

Mike70
Mike70 napsal 08.04.18 v 16:42 10b.

Proti gustu žádnej dišputát, ale jak to říct jemně... To přední světlo je nehezký

Shustha
Shustha napsal 05.04.18 v 19:05

Bohužel nešlo vložit víc fotek