Suzuki DL 1000 V-Strom (2002)

Vlastník Vencajanov
Vloženo 2.4.2018
Aktualizováno 2.9.2018

Vloženo: 19.05.2018, Uskutečněno: 19.05.2018, Zhlédnuto: 23x

Proč by mi mělo vadit původné sedlo, ale musím říci, že mi vadilo. Nejvíc mi vadilo, že strašně klouže a já jsem pořád nelepený na nádrži nebo když jsem měl baťůžek, byl zas nalepený na mně (někdy to bylo i příjemný).
Nakonec jsem se rozhodl sedlo nechat předělat a dnes nelituju. Sedlo má jiný neklouzavý materiál, je trochu z pozice řidiče snížené dozadu a je trochu oddělen spolujezdec. Sedlo prověřeno a v pohodě. I můj baťůžek (mimochodem dcera ) je spokojená a nenadává.

• Další doplněk

Dokoupil jsem vzhledem k obavám o přední světlomety kryty, které jsem hned nedočkavě namontoval. Vypadá to skvěle a určitě to plní svůj účel. Současně jsem rozšířil boční stojan o originální příslušenství. Vše od firmy M

Vloženo: 02.09.2018
    Uskutečněno: 02.09.2018
  • Pravidelný servis

Po návratu z Ukrajiny mne čekala pravidelná výměna oleje. Společně proběhla výměna přední pneumatiky a řetězové sady. Současně proběhla oprava spojky - výměna gumičky.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 02.09.2018
    Uskutečněno: 02.09.2018
  • Pravidelný servis

Tohle jen informativní věc a myslím, že každý tohle asi bude dělat. Po každé sezóně nechám dělat servis, který zahrnuje celkovou prohlídku, odstranění objevených závad, výměnu oleje a filtru. Pak následuje výměna ostatní

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 19.05.2018