Honda XL 1000V Varadero (2007)

Vlastník Hijena73
Vloženo 28.3.2018
Aktualizováno 15.8.2018

Malý slon na dvou kolech, ale hledal jsem něco pohodlného na klidnou jízdu a já taky nejsem drobek

BMW R 1200 GS Adventure: Vyšší cena a údajná horší spolehlivost,než nakonec vybraný typ

První dojmy - Láska na první pohled, při sednutí jsem věděl že to bude to co chci, neměl jsem ambice ležet na nádrži a točit to do otáček, chtěl jsem takové "TDI" na dvou kolech a to mi Varan nejvíce připomněl. Zároveň mne překvapila relativní lehkost, jakou se ovládá a pohybuje už při nízkých rychlostech s ohledem na svou váhu.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty kteří chtějí pořádnou motorku (vyšší než některá auta ) a motorku na pohodlné a relaxační svezení

Doplňky na motorce - Padáky, vyhřívané rukojeti, zásuvky na dobíjení přes USB, top case

Průměrná spotřeba - 5.38 l/100km

Po tom co jsem se projel na několika motorkách, jsem zjistil že k mému způsobu a záměru ježdění se hodí nějaké cenduro a už jsem jen rozvažoval jaké. Vzhledem k tomu že plánuji cestování především ve dvou a měl jsem celkem jasnou představu o finančním limitu, který chci do své první motorky po 25 letech investovat, tak jsem postupným vylučováním zúžil svůj výběr na BMW a Hondu. Byť mě srdce táhlo k BMW, tak nakonec rozum kolik za co dostanu a jaký ročník vybral Varana jako jasnou volbu.

Prozatím se seznamujeme a mám s ním najeto jen pár set km, takže do rozvádění se o vlastnostech se pustím pravděpodobně kolem půlky sezony

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 29.03.18 v 00:16 10b.