Jawa 250/353 Kývačka (1959)

Vlastník kyselina
Vloženo 22.3.2018
Aktualizováno 22.3.2018

Kývačka - export do Anglie, neuvěřitelně zachovaná po prvním majiteli (původní lak, nové linky). Rozebraná do posledniho šroubku a profesionálně a velmi pečlivě zrenovovaná. Prostě skvělý stroj, který miluji. Pav jsem dokoupil a byl opraven.

První dojmy - Měl jsem vždy úplně nové a silné stroje, ale tohle je úplně něco jiného. Prostě to je potřeba zažít -:).

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji všem, kteří milují dobu, kdy motorky byly ještě motorky :-).

Jednoválec s krásným zvukem. Nedá se moc klopit do zatáček, protože člověk hned drhne o revma plech . Všechny přídavné plechy krásně fungují při dešti a zimě, prostě pohodlíčko . Jízdní vlastnosti nemá cenu popisovat, protože se budu opakovat, co tu jiní už napsali.

Marty68
Marty68 napsal 13.05.19 v 13:51

Moc pěkný stroj , nádherný stav .Přeju hodně šťastných km...

cmiral
cmiral napsal 29.12.18 v 20:55 9b.

kyselina
kyselina napsal 29.03.18 v 19:48

slibuji, že v létě udělám více fotek a možná i s moji osobou, protože jsem ještě krásnější než ta motorka

Targus
Targus napsal 29.03.18 v 18:07 10b.

Původně jsem se chtěl na to vys*** a nic nebodovat, ani nekomentovat.
Ale pseudoodborné kecy rádobyznalců. kteří pravě zrenovovali spadlý raketoplán Columbia, mě fakt sejří.
Takže kyseliňák má jasných deset s podmínečným odběrem dvou bodů.
Ovšem nikoli za sedlo, ale za málo fotek takové krasavice.

68732
68732 napsal 29.03.18 v 09:55

rád se nechám poučit, kompletních renovací jsem bohužel jen z vraku dělal několik, restaurace původních strojů jen dvakrát i tak vím jak se k nim chovat a není to jen o tom hloupým madlu. Porád bych dal10 za stroj, ale za přístup 2.

P.s.: dávali co bylo na skladě, pokud to existovalo.