Honda Forza 300 (2015)

Vlastník malepivo
Vloženo 20.3.2018
Aktualizováno 20.3.2018

jedno z mála přibližovadel z kterého dosáhnu na zem

Motorka koupena od FIRMA:Autocentrum Jan Šmucler (Plzeň 3-J

Kymco Downtown 350i: z kymca jsem nedosáhla na zem a zpracování má honda lepší

První dojmy - pohodlný svižný skútřík

coby nepolíbená jsem začala s pcx 125, jenže k manželovu GS1150 to nebylo to pravé ořechové.Vždy byl o dvě vesnice napřed.Pak mě čekala autoškola a po ní CBF500.Jenže řazení mě nezačalo bavit a navíc jsem taktak dosáhla na zem a po výletu na Klínovec jsem rozhodla že s ježděním končím.Po čase jsem v Plzni u Hondy viděla Forzu a první neštěstí bylo když jsem si na ni sedla...rohlík od ucha k uchu,jak to bylo pohodlný, to druhý, když jsem dosáhla na zem...Bylo rozhodnuto, ještě půl roku záruka a najeto jen 690km, dá se říci nový stroj. Od té doby mám najeto 8.000km a nemůžu si stěžovat.Spotřeba 3,1l, mraky úložného místa, pohodlný posez.Občas mám pocit že je pro mě na místě hůř manévrovatelná, přece jen denně 200kg nevzpírám.Taky mi už 2x spadla na zem, ale jen mou vlastní blbostí.takže má pár škrábanců v plastu.A protože mě osobně automat vyhovuje, koukám i po něčem s většími koly a nízkým sedlem.Současným favoritem je honda ctx700n...kdo ví, třeba za pár let...pro letošek chystám pořídit vyhřívaný gripy ať je to ranní dojíždění do práce příjemnější.

Lucasbiker
Lucasbiker napsal 03.03.20 v 07:21 9b.

Krásný profi fotky

kobra33
kobra33 napsal 27.03.18 v 22:10 10b.

Pěkný stroj hodně šťastných km a už žádné pády.

JoskaH
JoskaH napsal 20.03.18 v 21:41 10b.

Pěkné fotky i příběh
Hodně spokojenosti přeju