Honda MSX 125 (2017)

Vlastník Jakub23cze
Vloženo 14.3.2018
Aktualizováno 4.10.2020

Po Kawě Z750 jsem se rozhodl pro úspornější, menší a možné zábavnější stroj. O Hondě MSX125 jsem přemýšlel již delší dobu, proto když se objevil loňský model ve slevách, neváhal jsem.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

První dojmy - Moje první zcela nová motorka, prodejce mi dal nějaké informace, jak se chovat k novému motoru. V kombinaci se zimním počasím teprve vyčkávám na první pořádnou vyjížďku.

Motorku bych doporučil pro - Ani bych neřekl, že pro úplné začátečníky. Spíše jako funbike, druhý stroj do garáže, na pohyb po městě, náhradu místo skútra. Já sám mám nyní jen Groma a myslím, že do budoucna mi bude bohatě stačit.

Doplňky na motorce - Motorka je děsný tichošlápek, přestože zvuk má moc pěkný, tak ale tichý. První co půjde na motorku bude nějaký laděný výfuk, ač jsem na předchozích motorkách měl vždy sériový. Dále určitě provedu úpravu sání, návodů na internetu je spousta.
Padací protektory od RDmoto.

Ideální stroj v poměru nákupní cena / fun factor / náklady na provoz.
Sledoval jsem zahraniční moto vlogery, kde tento stroj je aktuálně ve velké oblibě. Doporučuji shlédnout Photogromer, Gromie bear nebo RoyalJordanian. Všichni si tento stroj nesmírně chválí a musím říci, že zatím s nimi souhlasím. Není třeba velkého stroje pro velkou zábavu.
Jestli jste stydlíni, tak si Groma nepořizujte. Hned po převzetí motocyklu ze showroomu jsem jel na nejbližší benzinku a už u mě byl chlapík a vyptával se :). Lidi v autech i na motorkách koukají a tak tahle motorka přiláká více pozornosti než kdejaká jíná.

optimusprime
optimusprime napsal 04.10.20 v 17:29 10b.

Jakub23cze
Jakub23cze napsal 03.04.18 v 16:41

podle návodu zde :
za clo chtěli cca 900, za to tu byl za 3 dny

SvakoDc
SvakoDc napsal 30.03.18 v 17:37 10b.

Je to pecka taky jsem si ji pořídil ...výfuk paradicka kde se da objednat?

Mrberanek
Mrberanek napsal 21.03.18 v 08:18 10b.

Taky o ni uvažuju jako o druhé motorce (na krátké přískoky po městě pro rohlíky apod.).

Vladik73
Vladik73 napsal 19.03.18 v 13:59 10b.

Moc pěkná motorka ,ať ti dela jenom radost.