KTM LC8 950 Adventure (2004)

Vlastník chodi
Vloženo 13.3.2018
Aktualizováno 13.3.2018

Pri mojej prvej skúžobnej jazde som sa do nej okamžite zamiloval. Bola to proste láska na prvé vozenie.

BMW R 1150 GS: důvod neuveden
BMW R 1200 GS: důvod neuveden

První dojmy - Prvé dojmy boli super. Hned jak som prešiel prvých pár skušobných km tak som vedel, že toto musím mat doma. Som vysoký 190cm a mam 100kg. Moto je pre moju postavu ako stvorená. Krásna,mohutna a velká. Ten posed na moto je super. Clovek sedi vysoko a pekne vidí nad všetky auta.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že motorku by si nemal kupovat uplný začiatočnik, nakoľko je moto dosť ťažká a silná.

Doplňky na motorce - Na moto som hned kupil kufre, aby sa dalo aj trochu cestovat.Moto som v zime celú prerobil. Nová farba,pôvodne bola motorka čierna ale teraz som ju dal nabielo. Myslím že jej to pasuje viac. Vyhrievané hefty oxford,xenon od radeho, prúžky na kola.

Na moto som uz najazdil 5000km. Čo sa týka motoru tak myslím ze je dosť silný, ale pri vyžších otáčkach dosť vibruje. Pri dialničnej rychlosti okolo 150 - 160km/h je to dosť nepríjemné. Ake inak na bežné jazdenie je to super moto. Velmi všestranná, dá sa s ňou jazdit tažký terén, rychle zákruty aj cestovať 160 km/h po dialnici. Je to také SUV medzi motorkami. Podvozok je veľmi dobrý na naše rozbité cesty.

Friky
Friky napsal 05.04.18 v 10:41 10b.

Ať to jezdí, pěkná 10b

alexander
alexander napsal 20.03.18 v 14:13 10b.

bílá je tady pěkná

Royal
Royal napsal 16.03.18 v 06:39 10b.

Parada, ta bila fakt sedi lepe

rakeťák-Kim
rakeťák-Kim napsal 14.03.18 v 17:22 10b.

Pamparáda