Yamaha TDM 900 (2008)

Vlastník Vilinko27
Vloženo 12.3.2018
Aktualizováno 13.3.2018

Takmer dokonala motorka :) aspon tym je povestna...snad budem spokojny.

Honda CBF 1000: Bola to len taka volba z rozumu a vlastne som ziadnu nazivo ani nevidel
Triumph Tiger 1050: Vyssia cena ma nepustila

První dojmy - Prvy dojem bol ze to riadne odspodu taha ...neskor som si zvykol a mohla by mat aj par koni navyse :D

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodna ako na turistiku tak i na šantenie a kazdodennu jadzu ale kedze je v kazdom ohlade dobra v ziadnom nieje najlepsia. Je to ale moto pre vyssie postavy

Doplňky na motorce - Nova seda matna metaliza,Ladaky mivv gp, padaky givi ,kufor givi maxia 3, sportove plexi , zdvihnute riaditka, cnc packy, hell hadice, chystam aj oxford vyhrievane rukovate

Tdm 900 sa mi pacila odjakziva ale prvu motorku som chcel klasicky 600 nahac na Tdm neboli ani peniaze, tak zaciatky nelutujem Fazer bol skvely.Ocakaval som od Tdm trochu viac terenne schopnosti ale aj tak by som do terenu s nou nechodil takze mi postacuje vzpriamenejsi a prijrmnejsi posed kde sj ja 190cm dlhan posobim normalne.Motor je do 3000ucukany ale nad touto hranicou sa vie pekne ukazat. Brzdy su legendy a vylepsil som ich hadicami hell a platnickami sbs teraz to skutocne famozne brzdi. Na moto mam ladaky od mivv a zneju ako pekny basovy koncert :D co k nej povedat...niekoho nezaujme no mna uplne dostala. Motorku som kupil v striebornej farbe ale bola spadnuta zo stojanu a musel som striekat jeden plast ...tak som si povedal ze jej ten vzhlad upravim trochu viac...😈

Vilinko27
Vilinko27 napsal 24.04.18 v 07:26

Mne priamo do ksichtu smeroval vietor z turistickeho stitu a origo bolo pre mna fajn...ale nepacil sa mi dizajn tak slo prec. Tdm nieje zla motorka len ti jednoducho nesedi ;) momentalne obuvam metzeler z8 a myslim ze ta motorka sa chova v zakrute velmi fajn a mam ju aj pod kontrolou . To ze pod 3tisic je uskubana je vsak pravda a verim ze nie kazdy sa s tým stotožní.

kralici79
kralici79 napsal 15.04.18 v 00:40 4b.

Dnes jsem jel si vyzkoušet TDM 900. Koukám po něm už čtyři roky a přesvědčilo mě. Hned jak jsem na něj sedl, bylo mi jasný že takhle ne! Ani enduro, abych mohl do stupaček a kontrolovat stroj, ani silnice. Opravdu nechápu,jak bych to měl mít v zatáčce pod kontrolou. Těžiště bůh ví kde, kontakt s kolama žádnej a řídítka v natažených rukách. Originál Plexi ženě všechen vítr přímo do xichtu a motor od třech tisíc níž škube. Asi aby nartal. Tohle přeci nemůže zachránit slušná spolehlivost, ani spotřeba. Možná kdybych na ničem jiným nejel a myslel si, že je to tak správně.

Milan1963
Milan1963 napsal 16.03.18 v 16:07 10b.