Aprilia Pegaso 650 (2001)

Vlastník Baťoch78
Vloženo 10.3.2018
Aktualizováno 18.5.2022

S touto motorkou se nemusí nikdo bát jet dálku ani terén, pohodové posezení a krásně jde za plynem. Úžasný je i zvuk.

Motorka koupena od U720 - Super rychlá koupě a láska na první pohled

Honda XL 650V Transalp: Prodejci byl blbec prodával vrak

První dojmy - Je to nádhernej pocit sednout na motorku a jet jen tak. Krásná jízda na této motorce, žádnej trhač asfaltu.

Motorku bych doporučil pro - Pro koho ? Je to určené pro motorkáře, co chtěj jet klídek a né trhat asfalt. Nebojte dokáže i 140 km/hod, ale to je extrém. Je to prostě pro pohodové motorkáře.

Doplňky na motorce - Kamera proti lhářům, nabíječka USB, přídavná světla, držák na navigaci

Dělqal jsem si ŘP na motorku, a chtěl jsem něco pro začátek, žádné zabijáky.

Jel jsem původně pro Hondu Transalp, ale majitel, co ji prodával byl fakt naivní, když chtěl prodat motorku, kde prosakoval olej, uvedl, že nebyla nikdy položená, a už na první pohled bylo jasné, že ne spadla, ale ta jela po asfaltu aspoň 50 metrů. Proto jsem z kamarádem sedl v Litoměřicích na benzínku a postil internet. Ptal se, jakou motorku jsem původně chtěl, řekl jsem mu, že Aprilia Pegaso 650 je krásná a byla by mojí srdcovkou. No po 2 minutách hledání bylo jasno, na fotce se objevila kráska,proto jsem hned volal. Na celou akci byl čas pouze 1,5 hod, ale byl to kousek do Dříz. Hned jak jsem motorku uviděl bylo to, co každý zná. Rozbušilo se srdíčko a kráska byla na světě. V tu dobu jsem ještě neměl ŘP, proto to projel kamarád. Slovo dalo slovo, a kráska se nakládala. Jinak co se týče samotného prodejce Aprilky, byl ke své motorce opravdu šetrný a věnoval jí péči na 110 %, za což mu děkuji.

Motorka samotná. Je to dravec zatáhneš za plyn, jede, brzdy jsou kvalitní, při jízdě ve dvou lidech do prudkého kopce by malinko koníku chtělo, ale jede. Co se týče ovládání je lehká obratná. Jelikož je to jednoválec po cca 150 km člověk cítí ruce, ale není to žádné drama.Jízda ve dvou není žádný problém, měl jsem naloženou motorku a svou spolujezdkyni a do Jižních Čech na Lipno pohodička.

Co se týče oprav, tak jí mám 3. rokem, co jsem udělal byl olej, brzdovka,přední destiky. Jinak jsem neinvestoval do oprav nic co by nebylo opotřebením.

Jelikož mě v roce 2016 srazil idiot v Superbu a já padl, musel jsem opravit plexi, padák, kapotu, blinkr, závaží na řídítku ( cca 8000 Kč )

Na sezónu 2018 jsem přezul na pneu PIRELLI SCORPION TRAIL II

Měl jsem Mitas, ale jezdím poue po silnici a ani lehký teré, proto výměna. Jinak Mitas dobré pneu mám je momentálně na prodej.

Motorka se cítí dobře jak na silnici, tak v terénu, ale ten jsem moc nejezdil pár polních cest, ale opravdu malinko.

Cestovat se na této motorce opravdu dám a je to pohodlné moto na cestování, žádné zalehávání a posed hmm super.

shifty2
shifty2 napsal 12.03.18 v 21:48 10b.

DRIVER76
DRIVER76 napsal 12.03.18 v 16:06 10b.

Baťoch78
Baťoch78 napsal 10.03.18 v 18:59

Děkuji tobě také kolečkama dolů

Milan1963
Milan1963 napsal 10.03.18 v 17:01 10b.

Dobrá motorka, at' i dál máš z ní radost. A s tím Superbem - taky mě vloni srazil řidič - Octavie, ale naštěstí to odnesla "jen" motorka...at' to jezdí.