Suzuki RM-Z450 (2006)

Vlastník wembloudek
Vloženo 5.3.2018
Aktualizováno 5.3.2018

čtyřtakt s vlastnostmi dvoutaktu! plnej plyn dávám jen když to se mnou škubne nebo omylem!

Kawasaki KX 450F: vysoká cena

První dojmy - když jsem ji uviděl poprvé tak jsem ji nazval koloběžkou, při první jízdě ( po silnici ) mně hlavou proběhlo " jak mám na tomhle jezdit v terénu? " výkonu na mně až moc. První treninky na trati díky jen 4 rychlostem kdy jsem jezdil na dvojku sem tam trojku naštěstí ukázali že to půjde, jelikož nejsem žádnej drobek tak na ní vypadám jak vosa na bonboně.

Motorku bych doporučil pro - pro motorkáře který chce jezdit motocross a má už něco naježděný.

Doplňky na motorce - zvýšení řidítek

obratná s dostatkem výkonu pro mně jako pro amatéra v motocrossu akorát. Vyhovuje mně drobná prodleva ( díky karbecu) než se motor úplně rozjede a vytočí, dává mně to čas se připravit a na motorce poskládat třeba na výjezdu ze zatáčky nebo před skokem. Motor je jednoduchý zřejmě jsem i dobře koupil neboť jsem odjezdil dvě sezony a teprve loni dělal GO. Při opravě jsem zjistil že moje motorka nemá automatický šponovák rozvodového řetězu možná i díky tomu byla ke konci hlučnější na motoru jsem najezdil cca 50 mth. Jinak jsem dělal běžnou údržbu- tlumiče, olej, brzdy a vatu ve výfuku. Volnoběh mám nastavený nižší než 1800 ot./min. ( dle manuálu) takže trvá déle než se zahřeje a udrží se v chodu, na volnoběh je potřeba vrkat, po prvním kole už drží bez problémů. Volnoběh mám nižší z důvodu brždění motorem při 1800 ot-min. nebrzdí motorem a já si tolik neodpočinu. Laboroval jsem s olejem v předních tlumičích ale viskozita 7,5 se neosvědčila tlumiče ztratili progresivitu po návratu k viskozitě 5 začali fungovat bez problému.
Nejlíp je motorce na trati, v lese jsem sní byl párkrát a je to trápení, má rychlou jedničku při pomalém proplétáni mezi stromy je zapotřebí spojkovat, je tvrdá skáče na hrbolech a i světlá výška je nižší nehledě na uspořádání vzduchového filtru který hlubší brodění zcela vylučuje. ten kdo si jí koupí jen na ježdění po lese je dlé mého velkej masochista určitě jsou lepší motorky na tuto kratochvíly.

tomasNJ
tomasNJ napsal 10.03.18 v 12:54 10b.

10 b za dres Sex Pistols

Zelinář
Zelinář napsal 05.03.18 v 19:35 10b.