Suzuki VS 1400 Intruder (1998)

Vlastník Paul1400
Vloženo 28.2.2018
Aktualizováno 28.2.2018

Do Intrudru jsem šel jako do klasického choperu bez žádných kudrlinek a objemu s dobrým kroutákem.Vzhled je klasika

Motorka koupena od soukromá osoba

První dojmy - První dojem byl jasnej,bude to Intruder.Sedla mi dobře,není to cruiser tak není tak těžká a ovládání je přirozené.Krouťák je suprovej a vzhled kterej nikdy nezestárne..

Motor u Introše je suprovej jak vzhledově tak výkonem a krouťákem kdy ve dvou s batužkem motorka jede jako solo,takže předjíždění v poho a prostě je to tam.Další dobrota je kardan který nevyžaduje takovou náročnost jako klasickej řetěz.Jdnu slabinu co motorká má tak je rám,který fakt občas v zatáčce nepříjemně překvapí svým zavlněním - asi jediný mínus co mě vadí.
Vždycky když jsem potkal Introše s original řidítkama tak jsem se smál že jsou dělaný pro Japonce a jestli do něj jednou půjdu tak určitě NE...realita je jiná,jezdím s originálama a přijdou mi fakt vcelku přirozený(ale stejně po jinech pošilhávám
Ještě mám nachystanej čtyřpístek s bandita na instalaci na přední kolo,ale vyžaduje to menší přípravu v a zatím jsem se ktomu nedostal

Intruder je dobrá motorka,jsem s ním fakt spokojenej

Mario81
Mario81 napsal 07.03.18 v 17:15 10b.

Parádní stroj Kdysi jsem jí taky sedlal

Bágio1969
Bágio1969 napsal 07.03.18 v 08:11 10b.

Hezká mašinka, blahopřeju.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 04.03.18 v 18:06 10b.

Super gratulejšn.

seki88
seki88 napsal 03.03.18 v 18:23 10b.

Vzhledem k tomu,že svou vysněnou stále hledám(jsem hovado),třeba si ho jednou taky vyzkouším .Je to ta nejhezčí oldschool rejže...bez urážky.Introš je už klasika jako virago.Nádherná motka.

Drtikol82
Drtikol82 napsal 03.03.18 v 15:00 10b.

nádhera,jasných 10b