BMW R 1150 GS Adventure (2004)

Vlastník truk
Vloženo 23.2.2018
Aktualizováno 23.2.2018

Každý to zná- žádný drak, ale má to jiné výhody. Kompromis- jako nakonec všechno v životě.

Motorka koupena od Bob

První dojmy - Připadala mi velká, ale to si člověk zvkne. Vlastně je to drobeček.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je pro klidné lidi, kteří už tolik naspěchají, ale kterým ještě plamínek touhy po svobodě prožitku ježdění hoří.

Nakonec si člověk něco vybrat musí. A pak v něm stejně hlodá, jestli neměl jít do té druhé.
Motor jako trochu jede- a když už to začne vypadat slibně, tak je konec. Prostě by to chtělo pár koníků navíc. Brzdy duální s posilovačem- super. Podvozek toho pobere hodně - srží pěkně stopu, při brždění se nepotápí. Krásně brzdí motorem, musel jsem se naučit toho využívat. Motorka je dostatečně velká i pro cestování ve dvou- zase kompromis. Většinu běžného servisu si může každý udělat sám, není to žádná věda. Měnil jsem spojkový váleček a spojku (zmastila se...). Jinak drobnosti. Jezdím svižněji- spotřeba spíš k šesti litrům.
Do většího terénu to není- je moc těžká. Ale turisticky bez závodění se s ní dá v terénu projet dost. Na dálnice taky není (tam ale motorky normálně nepatří- nechci se někde přetlačovat s plechovkama). Nejlíp je na takové to klidné ježdění po okreskách 2. a 3. třídy tak do těch 150km/h.
Vybudoval jsem si k ní vztah...

Jarda40
Jarda40 napsal 24.02.18 v 00:31 10b.

Hezká . Taky mám od Boba Gsko.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 23.02.18 v 22:13 10b.