MZ ETZ 150 (1989)

Vlastník venkovanzkhor
Vloženo 21.2.2018
Aktualizováno 21.2.2018

Navrat do mladi. Nase generace ji zazila a kazdy ji mel rad.

ČZ 175/482: Prostě to vyplynulo ze situace.

První dojmy - Odkoupil jsem ji od pana v katastrofalnim stavu. Devet let odstavena po lehke nehode. Byla sestavovana z toho co garaze v okoli daly. Proto jsem ji rozebral, vsechny casti vycistil, opravil nebo vymenil. Stav byl fakt hrozny. Hodnotit jizdu je asi zbytecny, kdyz clovek leta jezdi objemy mnohonasobne vyssi. Presto si troufam rict, ze i dnes je to stroj na kterem se zacatecnik velmi dobre povozi za minimalni naklady. Jizda je to slusna, dik kotoucove brzde se s tim da i zastavit.

Motorku bych doporučil pro - Da se i dnes doporucit zacatecnikum a majitelum maleho acka.

Doplňky na motorce - Doplneno plastovym prednim i zadnim blatnikem, kryty rukojeti, predni maskou a nosicem s kufrem vychodoneme ke vyroby 😅

Je to dvoutakt, jednovalec, bezkontaktni zapalovani, takze solidne jede. Na svou dobu velmi dobre brzdy. Pneumatiky s hrubym vzorkem dovoli prujezd lehcim terenem, kde se dik sve nizke vaze perfektne ovlada. Na motorku z dob minulych velmi dobre startuje dik bezdotykovemu zapalovani. Velmi dobre sviti predni svetlo a opravdu neni problem s dobijenim akumulatoru i pri celodennim sviceni, coz byva velky problem u predrevolucnich motocyklu.

DennySV
DennySV napsal 26.02.18 v 19:08 10b.

Jarda40
Jarda40 napsal 23.02.18 v 00:21 10b.

Krásná práce.

p.epanica
p.epanica napsal 22.02.18 v 18:33 10b.

Big.One
Big.One napsal 22.02.18 v 13:57 10b.

Vzpomínám si, že našim Jawám a Čezetám ujela kdykoliv chtěla.

Li.
Li. napsal 22.02.18 v 11:44 10b.

aaaaaa tady nám někdo omládl ... 😂😋