BMW R 1200 RT (2007)

Vlastník sakal01
Vloženo 11.2.2018
Aktualizováno 26.10.2018

Omlazení z R 1100 RT - skoro o 10 let novější

První dojmy - Po R1100RT, jsem už věděl do čeho jdu a hlavně, že už nic jinýho, než BMW RT nechci. Je to ta nejlepší motorka, jakou jsem kdy měl.

Po dvou letech s R 1100 RT, jsem se rozhodl, že vezmu o generaci novější. O jiném strroji, než RT, nemohla být řeč. Tak následovalo jenom hledání vhodné výbavy. A hledání se vyplatilo. Jediné, co nemá, je rádio. Jinak ESA, vyhřívaní sedaček, rukojetí... bla, bla, bla... prostě všechno K tomu modrá barva - těch tady moc nejezdí. Jediný, co mě na ní trochu štve, je to... že musí stát v garáži, páč je pitomej únor!

Tak letos cca od března, najeto 10.000 km
Protáhl jsem jí až do řecka, přes balkán, s malou nehodou v kosovu. Pán mi nedal přednost a naboural jsem mu do zadních dveří. Odnesl to jen přední blinkr a odřel jsem si kufr. Zašli jsme na kafe, pán řekl, že za všechno může bůh a jelo se dál Taky jsem se mrknul k Baltu do NDR, kolem moříčka do Polska a zpět.
Dal jsem 1200 km v jeden den a dalo se to. Teď mi dřívější motovýlety do Krkonoš, připadají vtipný a jezdím tam na otočku na kafe
Musím říct, že tohle RT nemá chybu. Průměrná spotřeba je 5,2 na sto a to jsem to občas docela hnal, nebo jezdil ve dvou.
Rok 2019 už mám plán do Španělska. Celkem to bude cca 4500 km, tak věřím, že nebude ani jeden technickej problém, jako letos. Díky RT!

ztracenaIF
ztracenaIF napsal 08.01.19 v 20:23 10b.

Super

Milan1963
Milan1963 napsal 18.02.18 v 14:49

WhiteHarry
WhiteHarry napsal 18.02.18 v 08:40 10b.

Parádní mašina, užívej jízdu

ažo
ažo napsal 14.02.18 v 11:43 10b.

sakal01
sakal01 napsal 13.02.18 v 22:48