Suzuki DR-Z400 SM (2006)

Vlastník Bartlice
Vloženo 30.1.2018
Aktualizováno 30.1.2018

Lehká a divoká potvůrka s přijatelnými servisními intervaly, proti supersportu je to úplně něco jiného, tak snad si na ní rychle zvyknu.. :)

KTM 640 LC4 Supermoto: Moc vysoká a moc silná pro holku do začátku..
Husqvarna SM 610: Ještě vyšší než KTM..

První dojmy - První dojmy byli samozřejmě nadšení, už uběhli 2 měsíce od prodeje mojí Ninji 250R takže jsem začínala mít docela depresi z toho prázdného místa v garáži.. Nakonec se ale ta pravá našla. <3 Je docela vysoká, ale lehounká a tahá hezky od spodu.. už se těším na jaro až si na sebe budeme zvykat.

Motorku bych doporučil pro - Začínající jezdce co se chtějí pořádně vyblbnout..

Doplňky na motorce - Výfuk Sharon

Podle dlouhém rozmýšlení jsem se rozhodla zkusit trochu změnu a přejít ze supersportu na supermoto.. Jelikož už mám papíry na A, mohla jsem jít klidně do něčeho silnějšího, např. KTM 640 LC4 nebo Husqvarny SM 610, ale po vyzkoušení těchto dvou motorek jsem došla k závěru že bude asi rozumnější začít na něčem slabším a menším.. přeci jen je to úplně jiné než supersport. Celé 2 měsíce jsem pak hledala to pravé DRZ, které by bylo v perfektním stavu a málo jeté, až jsem ho našla..

První majitel tohohle krasavce byl nějaký italský děda, který ho položil v zatáčce a pak ho údajně žena donutila "to" prodat a koupit choppera :D.. Od něj ho koupil cca 50ti-letý pán, který ho měl až do teď (celých 8 let!). Byla to až třetí motorka v garáži, takže na něj neměl skoro čas, ale vzhledem k počtu motorek se mu stejně jako ostatním dostávalo pravidelné a perfektní péče.

Je to opravdu neuvěřitelný kousek v perfektním stavu, jediná chybička je že nedávno přestali ukazovat budíky (taková klasika u DRZ), takže pujdou do opravy a pokud to opravit nepůjde, nejspíš je vyměním za nějaké neoriginály.. Celou motorku se chystám designově předělat trošku "k obrazu svému", takže budu postupně přidávat všechny udělané změny. :) Jediné co je na ní do teď měněné je výfuk.. je tam laďák Sharon který má sice naprosto luxusní zvuk, ale je nehomologovaný, takže ten asi časem taky vyměním. :/

Co se týká nějakých jízdních vlastností tak začnu hodnotit až spolu budeme mít něco zažité, zatím ne..

DejvGSR
DejvGSR napsal 30.01.18 v 17:44 10b.

Hmm, opravdu pěkný kousek. Škoda, že se už nevyrábí. Tak ať to na jaře lítá.