Kawasaki ER 6N (2007)

Vlastník slavekpilnik
Vloženo 27.1.2018
Aktualizováno 22.3.2019

Je to sladký pomeranč, který není nijak nahnilý. Je sice 11 let stará, ale vypadá jak právě utržený.

První dojmy - Nejvíce kilometrů zatím ujela naložená v dodávce. Po svých kolečkách máme spolu 5km na STK. Přivezl jsem ji špinavou jako svini, protože při mém štěstí byl marast na silnici. Jsem třetí majitel a podle předešlých majitelů nikdy nejela v dešti, až seč mnou měla to štěstí.

Motorku bych doporučil pro - Pro holky a pro prcky jako já :-)

Doplňky na motorce - zadní blatníček, laďák boewulf

Jelikož jsem na ní doposud najel akorát tak velký hovno, motorka přes zimu odpočívá v garáži na stojanu, takže si musím vycucat něco z prstu, abych splnil požadovaných pět řádků a mohl si zde založit deník mojí nové motorky.
Jelikož si můj pomeranč zaslouží mít založen svůj deník motorky a Standa s Karlem by mi nedali pokoj dokud se tak nestane, vkládám tady alespoň nějakou tu omáčku, abych jim zavřel ústa
Opravdový popis vložím hned po ujetí alespoň po pár set ujetých kilometrech
Tak si klucí počtěte, potím se tady u toho jako prase a doufám že máte ďolíčky na tvářích Čus ,bus a všichni kolama dolů !!!

Staza
Staza napsal 10.07.22 v 21:31 10b.

nemas tu odemne body, jejda. Tvuj pomerancik ma krasnou barvu, a vzdy napucovanej vic nez ja .

zeke11
zeke11 napsal 22.03.19 v 23:43

Pěkné fotky...

J.K
J.K napsal 30.03.18 v 19:05 10b.

Jako nová Hezčí než na fotkách

parezi
parezi napsal 16.03.18 v 15:39 10b.

Tak ať si užijete spoustu pohodových km bez nehod a tech.problémů

biosák
biosák napsal 28.01.18 v 18:00 10b.

Gratuluji