Kawasaki ZX-9R Ninja (2003)

Vlastník ciman
Vloženo 25.1.2018
Aktualizováno 25.1.2018

Krasavice, která je moc divoká.

První dojmy - Kamarád má tu samou ZX-9 tak ji znám co si mohu dovolit, jak jsem si koupil ale svoji motorku, tak rozdil byl veliký. Hned se mě motorka stavěla na zadní což jsem nečekal, protože ta kamarádová to nědělá. Tak jsem se sní zeznámil a už je to v pohodě.

Doplňky na motorce - KN filtr, led blinkry oboustrané, výfuk Scorpion, polep karbonovou folíí,

Motorku jsem si koupil, protože ji má můj kamarád a miluji značku Kawasaki, Už jsem něco nalítal a je to prostě jen na pobavení. Na cestování to pro mě není, to je lepší má ZZR 1100. Schází mě tam více uložného prostoru pod sedlem, palivoměr. Spotřeba je celkem velká kolem 7L/100km, možná že to bude tím, že se s tím nedá jezdit na spotřebu, ale zase ze ZZR1100 jsem to dokázal za 4,2L/100km. Moc na ZX-9R nejezdím, spíš ji mám jen na okrasu v obývaku. Jinak jsem zjistil, že praskaj ramy.

ciman
ciman napsal 04.02.18 v 15:17

Děkuji Vám

Seri34
Seri34 napsal 01.02.18 v 18:21 10b.

vyzerá pekne a pecka sú kolesá, nejde inak, 10b

Pitbullterier
Pitbullterier napsal 26.01.18 v 09:36 10b.

Zvláštní..máš model 00-02 jako jsem měl já a už jsem to četl u více lidí.Já s tím naštěstí problém neměl,že by někde praskal rám.Je krásná a at slouží!!