Yamaha YZF-R125 (2009)

Vlastník DennySis
Vloženo 13.1.2018
Aktualizováno 13.1.2018

Jedna z nejhezčích sportovních 125 co byla vyrobena. 11kw maximum co s řidičákem A1. Na výkon 11kw velmi pěkné zrychlení a maximální rychlost. Motorku bych nevyměnil :)

Honda CBR 125R: Vzhled vypadá jako taková motokoloběžka a dále vysoké vibrace

První dojmy - První dojmy byly velmi kladné z mé zkušenosti s hartfordem 125 tahle mašina jela úplně jinak o dost lepší akcelerace a maximální rychlost a šla lépe do začátek líbil se mi mohutný vzhled což na dvácu je fakt povedený

Motorku bych doporučil pro - Začátečníkům

červené proužky na kola
zatmavené plexisklo
led podsvícení
laděný výfuk

Původně jsem počítal s tím, že díky financím bude Honda Cbr 125 jenže ta se mi zas tak nelíbila a povedlo se mi našetřit více peněz a mohl jsem si koupit svoji Yamahu YZF R125. Hned co jsem ji viděl jsem z jejího vzhledu byl nadšený projel jsem si ji a věděl jsem, že ji prostě musím mít. Poté co jsem motorku koupil jsem najezdil asi 300km jenže měla kosmetické vady a já tohle nemám rád :D tak jsem se rozhodl udělat ji trochu více zajímavou. Motorka se celá odstrojila a začala se brousit po vybroušení se stříkl plnič a já nevěděl jakou dát barvu. Nakonec to opět vyhrála černá tak jsem vybrousil plnič a stříkla se do černa (už doufám že nikdy nebudu brousit supersporta ručně :D). Poté se poskládala koupil jsem si na ni CNC páčky, CNC šrouby, CNC Gripy :D. Vše jsem tam dal a ještě samozřejmě co se týče vzhledu mám plány na novou sezonu jako červéné proužky na kola, laděný výfuk, led podsvícení a zatmavení předního plexiskla. :D. V zádu byla guma co na tom byla velmi špatně tak jsem koupil Continental Conti Go se kterou jsem samozřejmě spokojen :D , přední byla sice nová ale jiný rozměr užší takže to vypadalo jako koloběžka tak jsem musel dát i tu. :D. Vyměnil se olej společně s filtrem a hurá na cesty začal jsem ji poznávat více první projíždka pořádná se dá říct 250km na zátah a takhle to bylo třeba dvakrát do týdne :D. YZF je ten typ motorky co se musí točit do 7000 otáček už mi přišlo že to nejede :D takže ideál bych řekl točit 6-10000 otáček podtáčení totiž holka nemá ráda :D. Spotřeba je velmi přijatelná celkem s ní lítám kolem 3l/100km, maximální rychlost jsem z kopce zatím jel 138km/h a omezovač ještě nebyl což se divím protože kamarád má na 132km/h , rovina za příznivých podmínek když je dostatečně dlouhá tak 130km/h :D ale to nesmí foukat. Jinak co bych ještě řekl motorka je prostě úžasná každý se za ni otočí i na delší cesty bych řekl že je celkem pohodlná čekal jsem to mnohem horší . Určitě doporučuji všem začátečníkům hodně věcí odpustí :) ale tak minimálně 170cm výšky :D. Tak čus a kolama dolů :).

context
context napsal 20.01.18 v 20:12 10b.

Super stroj přeji hodně bezva km v sedle a hlavně kolama dolů

DennySis
DennySis napsal 13.01.18 v 15:31

Děkuji :)

Luba_13
Luba_13 napsal 13.01.18 v 14:13 10b.

ať slouží. Pěkná prace