Honda VFR 800X Crossrunner (2016)

Vlastník trafik
Vloženo 13.1.2018
Aktualizováno 13.1.2018

Sikovna aj do mesta aj na vylety a zvladne aj lahky teren

Motorka koupena od Honda RP Moto Presov

BMW R 1200 GS Adventure: Vahovo velmi tazky stroj a ja by som ju asi nevyuzil a potom este ta cena

První dojmy - Prve dojmy ? Bol som ocareny ako sa lahko ovlada a hned som sa rozhodol a kupil som kedze mi hned sadla

Doplňky na motorce - Kupil som ju komplet s vybavou

V praxi si teda kúpite síce iba jeden motocykel, ale reálne môžete užívať až 3 motocykle v jednom. Ako je to možné? Tá prvá prináša v nízkych otáčkach pohodlnú jazdu bez zbytočných vibrácií. Tu sa najviac pozitívne prejavuje usporiadanie valcov do V. Vďaka krútiacemu momentu už v nízkych otáčkach je odozva motora dostatočne pružná. Potom príde „druhý model“ a jeho odlišný život – v rozmedzí 3-7 tisíc otáčok sa Crossrunner správa ako typický dvojvalec, ktorý bez zbytočného podraďovania ladne reže zákruty a jazda na ňom skrátka baví. No a nakoniec, do tretice – nad 7000 otáčok akoby ma niekto teleportoval na iný stroj. Motor zareve a z nenápadného turistu sa stáva superšport, ktorý to hravo ťahá až na 11 tisíc otáčok. Skvele nastavené prevody 6-stupňovej prevodovky udržujú otáčky v prečasovanom „okne“ a nebyť vyššieho posedu tak neverím, že sedím na cestovnom endure.

Bonsai650
Bonsai650 napsal 20.01.18 v 23:18 10b.

Parádna mašina...a tá farba!!!

5157
5157 napsal 20.01.18 v 11:32

Pěkná kombinace barev krásná motorka taky jsem ji vyzkoušel a bylo to fajn svezení,ale při mých 198cm vyhrál crosstourer. Jinak se jim hodně povedla.

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 20.01.18 v 06:58 9b.

Pěkné "mega NCčko" Škoda, že nemá kardaník, jako jeho starší bró Tůrer...

holtík
holtík napsal 19.01.18 v 18:15 10b.

Je to krasavice. Jako vše od Hondy. Ať shouží jak se na Hondu patří. Jasných deset bodů.

31081
31081 napsal 14.01.18 v 09:49 10b.