renocar_unor

Ducati Multistrada 950 (2017)

Vlastník crya
Vloženo 12.1.2018
Aktualizováno 12.1.2018

Byl jsem nadmíru spokojený se svou novou krásnou motorkou. Jen náhodou jsem zkusil multistradu a nebylo co řešit...svou 12tou motorku jsem po půlroce od nákupu okamžitě prodal a hned koupil předváděcí mts 950, je to mazec.

Motorka koupena od FIRMA:MOTO ITALIA (Praha 10-Hostivař) - Maximální spokojenost, neuvěřitelně vstřícný přístup. S Yamahou nesrovnatelné.

První dojmy - Těžko popisovat, co se mi nelíbí, začalo to přístupem v Ducati (Praha, Brno a ČB), tu vstřícnost jsem jinde nezažil, a že jsem motorek už měl (poslední roky každý rok jinou, buď úplně novou, nebo zánovní). Na multistradě se musíte svézt tak maximálně půlhoďku...než si zvyknete. Pak už je to průser a musíte ji mít... Takže pokud nemáte třista litrů...nepůjčujte si ji!

Doplňky na motorce - Vyhřívaný rukojetí, kryt chladičů, všechny 3 origo kufry

Posez super, motor...těžko si představit, že je potřeba víc.../vzhledem k mé váze/. V poslední době jsem se pohyboval v rozpětí kubatur 900-1800ccm, aby bylo zřejmé, že jde o podložený názor. Brzdy mazec, ale hlavně...ovladatelnost a živost. Vůbec nesrovnávat s velkou, protože víc výkonu aspoň na běžných silnicích (ne okruhu) může podle mě už jen škodit ucukaností a přílišnou živostí. Tato 950 jede pořád a pořádně. Na 1čku i 2ku mi kontrola trakce pořád vrací přední kolo zpátky na zem bez spojkování...jen při plným heftu a to jsem tu trojku řadil ve 125km/h. Žehlí nerovnosti parádně a štítek proti větru funguje bez turbulencí (poslední biky jsem měl naháče, nesnáším turbulence od kapotáží). Mám 178 cm a turbulence ani tlak větru žádné (na dálnici samozřejmě musí štítek úplně nahoru).
Fakt po seznámení se už jen tlemíte v helmě a nechcete zastavit...pořád vybíráte horší a užší cesty, kam se ještě podívat...

9191
9191 napsal 17.11.20 v 10:46

Uvažuji o ní.jen bych se chtěl zeptat jak je to cenově ze servisem.Výměna rozvodů a tak.Chtěl jsem původně Verzyse 1000 ale teďkom uvažuji o Ducatce.Tak jestli by mi třeba někdo poradil

Mickin
Mickin napsal 20.01.18 v 21:16 9b.

Motorka je to moc pěkná,měl jsem možnost vyzkoušet cca půl dne, jelikož jsem o ní taky moc přemýšlel a Ducati je moje srdcovka! Pro mě zklamání,ale Tobě přeji ať slouží a seš z ní furt nadšenější! Já už jedině 1200

pavelsvagerka
pavelsvagerka napsal 19.01.18 v 12:28 10b.

Ducati-co dodat krásná!

Martineleven
Martineleven napsal 19.01.18 v 11:58 10b.

hezka,ale vypada takova rozpoctovejsi, oproti vetsi segre

Davcoun
Davcoun napsal 19.01.18 v 07:31 10b.

Pěkně popsané