Kawasaki EN 500 (2002)

Vlastník mike1993
Vloženo 10.1.2018
Aktualizováno 1.4.2018

Kráska a zvíře v jednom.Nezdá se a přitom je to tahoun.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Olomouc (Olomouc) - Byl jsem velmi spokojen,ochotná a příjmná obsluha.Pohodový nákup, mohu doporučit

První dojmy - První svezení byla láska na první dotek.Motorka měla hladký chod,neměl jsem problém najít hnedka neutrál,jen teda jsem si musel na ni poskládat své dlouhé hnáty,ale co se týká svezení absolutní paráda.

Motorku bych doporučil pro - spíš pro mírně pokročilé

Doplňky na motorce - padák,zádová opěrka

Motorku jsem kupoval 4.1.2018.Tak že naní nemám moc naježděno.Nicméně vzhledově je to moc libivá motorka,stará klasika tak to mám rád Neřekl bych že je to úplně čistý chopper je to tak něco mezi ,nebál bych se s ní třeba do lesa nebo někam do slabšího terénu,což s některýma chopprama moc nejde.Je z roku 2002 ale světe div se má najeto jen 3000!!! sice jsem tomu nevěřil, ale po pečlivé prohlídce mechanikem jsme měli jasno.Krásná zachovalá motorka, jak nová a bylo to znát.

Posez byl pohodlný,alespon co se týká řidiče,bohužel pro mě je trochu malinká.Mám 181 cm a mám problém si na ni poskládat nohy,ale to je spíš můj problém a vyřeším ho bud přepákováním nebo předkopy . Pokud ovšem máte 170-175 cm bude pro vás absolutně ideální.Vyzkoušel jsem i jízdu jako spolujezdec.To už bylo horší,nebylo to moc pohodlné a měl jsem pocit ,že každou chvíli spadnu.Určitě doporučuji koupit zádovou opěrku.
Co se týká výkonu,tak ten je neuvěřitelný.Jak jsem šáhl na plyn,vystartovala jak raketa.Úžasný tah a to ikdyž jsme na tom jeli dva, skoro stokilový borci,motorka to ani nepoznala a valila si to svoje.
To je zatím tak vše,motka v klidu spí v garaži a už se nemůžu dočkat na sezonu.další info v dubnu :)
tož Zduřte

1.4.2018 dneska jsem krásku probudil ze spánku.No moc se jí nechtělo,ale po chvilce kuckání,vylétli pavouci z vejfuku :D tak že šlape jak sviňa.Dobré zazimovaní se vyplatilo.Hnedka jsem ji protáhl na rychlostce,ale kvůli větrnému počasí,to bylo opravdu jen probuzení.Každopadně i tak , jak jsem čekal krásné svezení,možná trochu větši vibrace od stupaček než by se mi libilo,no uvidíme během sezony

Pupi04
Pupi04 napsal 14.02.18 v 01:22

Hodně pohodových kilometrů

Pupi04
Pupi04 napsal 14.02.18 v 01:22 10b.

Ať slouží

Laca001HB
Laca001HB napsal 13.02.18 v 18:35 10b.

děkuji, že jsi nespěchal. Jak jsem ji uviděl tak už tam prostě nechat nešla. Ta tvoje je, ale taky velmi fešná. Hodně štěstí a kolama dolů.

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 17.01.18 v 13:56 10b.

To je zvláštní.Já měřím 193cm vážím 125kg a když jsem to zkoušel projet tak jsem se na to poskládal bez problému.Ale ten motor se hodí do čopra jak motor z GL do endura... Ale motorka je to pěkná ať Ti dělá radost.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 12.01.18 v 22:50 10b.

Parádní kus gratulejšn.