BMW R 1150 GS (2003)

Vlastník Sakub
Vloženo 7.1.2018
Aktualizováno 7.1.2018

První velké enduro :) klep klep na dřevo ať se nám nic nestane :D Holt chybí zkušenosti..

První dojmy - Velký mastodont, bojim, bojim. Ale po rozjezdu ovladatelné jak jawička :))). Poslední pořádná kovářská práce od BMW (mého názoru teda).

Motorku bych doporučil pro - Je to tank, tak asi pro tankysty!!

Doplňky na motorce - Komplet padáky,kryty válců, přídavná svetla, zvýšení řídítek o 3cm, deflektor, dorazy a hromada píčovinek od TT. Většina doplňků byla už na Bramboře při koupi

Po poslední ceště na Jawě jsem se zařekl že přístí cesta bude na moderním stroji. Mám v sobě blok, že jedině Evropskou motorku a ne rejži. Na chvilku jsem si pořídil F 650 GS, ale tu si nakonec nechal taťka a já objevil tuto KRASAVICI BRAMBOŘÍ. Kupováno od chlápka z gs fôra co jí měl od přivezení z DE (8let!). Servis komplet od Carservisu a parkrát Touratech! Takže kompletní historie, hromada doplňků (kufry, padáky, držák RAM a hromada píčovinek od TT) a bylo i přes větší nájezd (110t km) rozhodnuto! Vlastně možná lepší větší nájezd když do 110t vše zrepasováno/vyměněno než koupit něco se 70t a tu hromadu prachů do toho do pár tisíc nacpat ne? Jedině mě asi čeká Hall sensor ale to už he taková prkotinka. No uvídíme jestli budu spokojenější při cestách jak s Jawou. Přece jen, JAWA OTEVÍRÁ SRDCE a to se při poslední cestě na blizký vychod potvrdilo. :)))

Tomle
Tomle napsal 18.01.18 v 23:49 10b.

Jj výročka je výročka

scorpius1111
scorpius1111 napsal 09.01.18 v 08:56 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 07.01.18 v 20:50 10b.

Petr_TA
Petr_TA napsal 07.01.18 v 14:44 10b.

Velká gratulace
Moooc pěkná brambora