BMW R 1200 GS Adventure (2006)

Vlastník jouda1
Vloženo 7.1.2018
Aktualizováno 12.4.2018

Sice trošku těžši a horší manipulace namistě ale jak se rozjede tak je to radost

Aprilia ETV 1000 Caponord: důvod neuveden

První dojmy - Nesedla mi hned,trvalo to ale vyplatilo se počkat par tisíc kilaku,teď už jsme dobří přátelé. Mam ji rád

Motorku bych doporučil pro - Pro mě samozřejmě a pro vyšši kluky co vypadaj na normálnich motorkach jak bombony

Doplňky na motorce - Kufry na zakázku dle mých požadavků,ladák Dewil,vyšši plego,deflektor,nespočet různych krytů...

No co psát o veleznámém stroji.je vhodná pro každého s min výškou 185cm,ne že by ji menši chlap nezvládl ale pral by se s ní,přeci jen výška sedla 95cm od země neni pro každého.trvalo mi než jsem si na ni zvykl,nyni bych neměnil.chyběl mi výkon o proti Navigatoru 1000 je Báwo lenochod i váha je větší,je to o zvyku.tím že mam dva metry a metrák mi Advik sedi jak prdel na hrnci.ve 2017 jsem byl ve 12ti evropskych zemi a najel 16000km bez problémů,spotřebu mam 5,5l a to se považuji za velice rychlého jezdce,při kochačce po Alpách umi jet i za 4,5l.krouták motoru je pověstny,kolkrát jsem po vesnicich línej podřadit na pětku a za vsi stačí trošku poňuňat plyn a kilodvacet je tam na tu šestku ihned,kamarád co se mnou jezdí na Bmw f800gs adventure je o dva až tři kvalty níž nez já,prostě osmikilo musí víc ždímat jinak nejede..ale spotřebou je o litr níž než já.nyni ji mam po servisu,nové náplně,kardan,ložiska,brzdy,manžety atd. takže je připravená na polykání jarních kilometru Zdar.Edit:Pořídil jsem otevřené svody bez katu,motorka pěkně ožila jde lépe od spoda a stoupla maximálka,zkoušeno s laďákem i origo výfukem,výkonový propad mezi 4500ot a 5500ot se krásně vyhladil ale o tichosti se v tomto případě nedá mluvit .

jouda1
jouda1 napsal 07.01.18 v 21:19

děkuji a přeji hodně štastných kilometru

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 07.01.18 v 20:50 10b.

jouda1
jouda1 napsal 07.01.18 v 12:22

Díky kluci.no když je to něčí druhá třetí motka tak nadšeny asi je ale ja jich vystřídal celkem dost a čekal jsem dle recenzi zázraky,bohužel se neděly..až pozdeji ale zázrakem bych to nenazval,pořád je to těžký,nejede to dle mych představ ale človek si zvykne na kde co.😁

Radus88
Radus88 napsal 07.01.18 v 12:04 10b.

Konečně nekdo napsal ze mu hned nesedla. Kazdy pise jak je to motorka zivota a po svezeni nechces nic jineho Ale jak rikas ty asi je to o zvyku. Ja se na tom svezl a žádna euforie nebyla.

Petr_TA
Petr_TA napsal 07.01.18 v 11:44 10b.

Velká gratulace
Taky jsem si musel chvilku zvykat ...
10b