Honda PCX 125 (2013)

Vlastník PetrBRN
Vloženo 4.1.2018
Aktualizováno 6.5.2018

Ani malý, ani velký, prostě tak akorát. Velmi svižný, pohodlný a bytelný skútřík. Skvělý na cesty do práce i výlety a zábavu.

Yamaha X-max 125: X-MAX je podstatně větší skútr, PCX mi více sedí

První dojmy - Velké nadšeni a spokojenost od prvního svezení, velmi pohodlný i na delší trasy, svižný a obratný ve městě. Velmi povedený a líbivý design. Ve srovnáním s dříve vlastněným skútrem čínské výroby Maxon naprosto jiná záležitost ve smyslu lepšího celkového zpracování, podvozku, motoru a celkového pocitu svezení. S výběrem velká spokojenost.

Doplňky na motorce - Plexi GIVI, reflexní proužky na ráfky 3M, retro hodinky, celolak cihlově červená Honda Spies Hecker

Skútr skvělý na dojíždění do práce, výlety i delší cesty bez ztráty pocitu pohodlí (moje výška 176 cm) Velmi hezký moderní design, který se líbí, velký úložný prostor na helmu a další, chytře řešeny maličkosti, které potěší. Skvělá nízká spotřeba. Nízké plexi plánují nahradit vyšším. Chybí na budíku hodiny, pouze ukazatel nájezdu km a denní počitadlo. Skútr jsem koupil na podzim 2017, tudíž s ním nemám zas až moc najeto, ale o to více se těším na každé svezení, jelikož dosavadní ujeté kilometry si nemohu vynachválit.

Vladik73
Vladik73 napsal 06.01.18 v 09:25

Super stroj

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 05.01.18 v 20:44 10b.

TondaBenda
TondaBenda napsal 05.01.18 v 20:08 10b.

Budeš spokojný ako všetci majitelia PCX