Kawasaki Versys 650 (2011)

Vlastník Karlos777
Vloženo 1.1.2018
Aktualizováno 21.1.2019

Kawasaki Versys KLE 650.R.v.2011.Turistické kouřové plexi, kryty rukou, 2xkufr.Najeto 42000km.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I) - Velká spokojenost.

První dojmy - Motorka velice příjemná, krasně se vodí.Příjemný posez i vyšších motorkářů.Dobre jízdní vlastnosti.Co mě štve je rezonace různých plastů které se snažím odstranit(např.rámeček kolem světa, plexi)

Motorku bych doporučil pro - Je na každodenní ježdění třeba do práce tak i na cestování.Jel jsem na ni i šotolinu, asi to zvládá ale moc jsem ji nechtěl honit abych ji nepodrápal kamínkama.

Doplňky na motorce - Nosiče bočních kufrů+kufry, zvýšené kouřové turisticlé plexi, chrániče rukou

Tento stroj jdem volil kvůli posezu pro případné delší cestování, pro jeho váhu, spotřebu, ovladatelnost a také poměr rok výroby/cena.Spotřebu mám +/- 5l.Mám s ní pouz jednu sezonu, ale celkově spokojenost.Je to zábavnej , ovladatelnoj stroj.Při dálniční jízdě v pohodě vyšší rychlostí.Dokáže lehce přes 200km/h.Jezdím ji i ve dvou a i tak je příjemná na ovládání a myslím že i pohodlná pro spolujezdce. Nevýhoda je že nemá centrální stojan protože je pod moto umístěn výfuk.

Karlos777
Karlos777 napsal 09.01.18 v 20:16

Diky

burak
burak napsal 08.01.18 v 01:08 10b.

Skvělá volba svezl jsem se na té tvojí u Tasse na jaře, ale měli dvě skoro stejné a vyhrála ta co mám doma tak málo chybělo a mohla být moje ať ti dělá jenom samou radost

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 04.01.18 v 22:51 10b.

Karlos777
Karlos777 napsal 04.01.18 v 08:48

Zatím jsem spokojenej. Krásně se vodí.

vopák
vopák napsal 03.01.18 v 18:18 10b.

Pěkný holky černý.. at' to bouchá..