Honda NC 750X (2017)

Vlastník Braun-CZ
Vloženo 28.12.2017
Aktualizováno 28.12.2017

Obratnej, spolehlivej dříč, co mě všude doveze a se vším, úžasná spotřeba, pohodlná na cesty

První dojmy - První jízda byla nervozní, byl jsem pár měsíců po nehodě na Tmaxu, takže jsem jel velmi opatrně a taky to je moje první motorka, takže jsem si musel zvyknout na řazení. Okamžitě jsem začal zajíždět prvních 1000km abych mohl a 1 servis a moto trochu více protáhl.

Doplňky na motorce - Prozatím přidám deflektor:

Na zakázku jsem si nechal přešít sedlo, ale to ještě nechávám zabaleno,protože na sezónu 2018 chystám hodně změn a úprav a chcu je uděla všechny naraz.

Podpěry brašen jsou pouze do modelu 2016 na rok 2017 nepasují asi o 0,5 cm, v jednom brněnském obchodě byli velmi ochodní, pujčili me originál a podle nich me kamarád udělal podpěry na muj stroj. Ty ještě půjsou na černej komaxit.

Dne 11.04.2017 jsem přišel o svůj vysněný skútr a to Yamahau Tmax 530 r.v. 2014 a to díky tomu, že jsem v křižovatce nedostal přednost a bezohlednej zmr...d mě vjel přímo do cesty a já naboural přímo do boku auta.

Nějakej čas jsem se dával než se dám do kupy a čekal než mě nejhorší pojišťovna na světě (AXA) vyplatí Tmaxe. Peníze jsem dostal až někdy v pulce srpna a říkal si, že si novej stroj pořídím až na příští sezónu.

Nedalo mě to a začal jsem pokukovat již o motorce místo maxi skútru. Byl jsem si projet Benelli TRK 502 - pro moto nováčka zážitek, ale přece jen "čína". Pak jsem přejel do Yamahy v Brně, dojdu na prodejnu, stím že mám prachy a chcu si něco koupit. 20 min jsem tam čučel, nikdo se ně ani nevěnoval ( byl jsem v celým show-roomu sám) tak jsem šel do prdele. Druhej den jsem se rozhodl jet mrknout ještě do Hondy. O NC jsem dost slyšel, že je to super stroj apod.

Jak jsem došel na prodejnu tak jsem hned zamířil k NC a vidím, akce na skladové kusy 10.000kč. Ihned se mě věnoval pan Bláha. Na prodejně stála pouze stříbrná, ale já chtěl černou. Ochotnej pan Bláha se mě podíval do počítače a k mé radosti mě řekl, že jedna skladem je, ale je ve Vídni, takže by to trvalo 3 dny než ji dovezou. Ještě jsem dostal dalších 10.000kč slevu takže nebylo co řešit. Zavolal jsem ženě a pouze jí oznámil, že si koupím novou hračku

Za pár dní jsem si šel do Hondy v Brně Řečkovicích pro novou milenku.

Okamžitě jsem se objednal na další týden na servis po 1000km a vyrazil do ulic. Začátek byl opatrnej, seznamoval jsem se. Teď již mám nalítáno asi 5000km a na červen již plánuji moto trip přes Rakousko, Slovinsko do Itálie.

V rámci zajíždění jsem ji rovnou testnul aj na brněnském okruhu

Myschan
Myschan napsal 23.03.21 v 14:50 10b.

Hezky napsané. V Yamaze v Brně jsem měl taky pocit, že jsem dosáhl stavu neviditelnosti

Tomino77
Tomino77 napsal 13.02.18 v 19:17 9b.

Dobrý. Tak ať slouží.

5157
5157 napsal 04.01.18 v 19:55 10b.

Pěkná gratuluji at' dělá radost

Geodet
Geodet napsal 04.01.18 v 08:51 10b.

Máš jí pěknou.

Pupi04
Pupi04 napsal 30.12.17 v 21:43 10b.

Blahopřeji k volbě