Suzuki DL 650 V-Strom (2017)

Vlastník Pepan13cz
Vloženo 25.12.2017
Aktualizováno 31.12.2017

Motorka je pohodlná a snadno ovladatelná. Řídí se téměř sama.

Motorka koupena od FIRMA:J. Hamouzová - Suzuki Kladno (Klad - Kdybych nemusel měsíc čekat na doklady k motorce, tak bych dal velkou spokojenost.

První dojmy - Moje první jízda na cestovním enduru. Očekávání bylo velké, ale zážitek z jízdy byl silnější než jsem čekal. Pohodlí a ovládání motorky překonal všechny moje představy. Zatím jsem mohl srovnat jen se silniční Suzuki 1200 v autoškole. Enduro byla vynikající volba.

Motorku bych doporučil pro - Motorka z mého pohledu vhodná i pro nevyježděné motorkáře, jako jsem já.

Koupil jsem 4. listopadu. Najeto prvních 500 km, v podzimním počasí. Motor v záběru, tak ještě nemůžu moc vytáčet. Zatím jsem jezdil jen na skůtru Piaggio X8 125, tak to byl i tak skvělý zážitek z jízdy. Řidičák na skupinu A jsem si udělal měsíc pře koupí motorky, tak zkušenosti s větším obsahem motoru mě čekají v nastávající sezóně.

kojak01
kojak01 napsal 12.08.18 v 18:34 10b.

nech slúži a veľa šťastných km

Kedaros
Kedaros napsal 31.01.18 v 19:03 10b.

Tak ať Stromka v letošní sezoně pořádně projedeš. S tím čekáním na velký techničák jsem to měl taky tak, za to ale Hamouz nemůže ale Maďarské zastoupení Suzuki

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 28.12.17 v 13:37 10b.

Clint.
Clint. napsal 26.12.17 v 13:42 10b.

Pěkný bike ať slouží a baví,tak jako mě,přeji krátkou zimu a na jaře hurá na zážitky a radosti z jízdy, jasná desítka

Milan1963
Milan1963 napsal 26.12.17 v 10:03 10b.

Hezká barevná kombinace, navíc vypadá o dost lépe než staré modely V stroma.