Stomp WPB Race 140 CRF110 (2017)

Vlastník Jaster
Vloženo 17.12.2017
Aktualizováno 30.9.2020

Dravá a vcelku vysoká pitbike od Stompu na velkých kolech a pevným rámem.

Motorka koupena od FIRMA:Dalfos-moto (Libenice)

První dojmy - Už na první pohled kvalitnější zpracování u přímo čínských pitů. Lepší svezení než na předchozím pitbike AGB 37. Na WPB mnohem lépe fungují tlumiče, lépe kopírují terén, motor má tendenci se na plný plyn dusit.

Doplňky na motorce - Ostrá vačka, závodní CDI, Mikuni karburátor, nižší kolínko

Do motoru jsme dali ostrou vačku a hned se zvýšil výkon a dravost stroje. Omezilo se také to zadušení když se v nižších otáčkách přidal plný plyn. Upravili jsme ještě sání a jezdí to super na všechny rychlosti to stále táhne.

Zakoupeno u www.dalfos-moto.cz

Nejsem žádný extra jezdec v terénu ale motor zvládá i menší skoky a blbne se na tom skvěle. Za celou dobu co zatím moto mám, jsem neřešil žádný problém že by něco prasklo, že by přestala jet apod. Vše stále jede na 100% bez problémů.

Něco jsem už na tom najel a další úpravy proběhly. Dala se sportovní CDI jednotka a karburátor Mikuni. A světe div se zase to lépe jede a to v celém spektru otáček.
Vždy když na to sednu z MX motorky, tak si zvykám na to řazení N1234. Ale chvíli a už to člověk ani nevnímá. Najeto přes 20mth bez jediného problému, jen jsem zkracoval řetěz, teď zas tak 30mth ještě vydrží. Ale až odejde dám kvalitnější řetěz od EK.

vopák
vopák napsal 18.12.17 v 04:00 10b.

Pěknej pitbajk..Taky sem o něm přemýšlel.

DejvGSR
DejvGSR napsal 17.12.17 v 18:08 10b.

Pěkná hračka.