MZ 125 SM (2006)

Vlastník K4siksm
Vloženo 16.12.2017
Aktualizováno 16.12.2017

Motorka je lehká dobře ovladatelná,slušný podvozek krásný vzhled.

První dojmy - Když sem prijel k Pánovi co mi Ji prodával když ji vytáhl z garáže a nastartoval ji vypadala velice pěkné.

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající jezdce co chcou blbnout a jezdit svižně v zatáčkách.

Mz sem si vybral kvůli tomu ze má hezky vzhled a je to taková neobvyklá 125cm protoze její vzhled je dost peknej a má krásný originalni zvuk.
Když sem si pro ni prijel byla pěkná všechno šlapalo jak má takže sem si řekl že sem si koupil dobrou 125.Ale asi po týdnu sem zjistil že to kouří takže mi docvaklo že to žere olej.Dál začali praskat světla i blinkry elektroinstalace se řešila strašně dlouho ale pak mi to jeden šikovně kluk udělal a šlapalo to.Potom sem řešil ten motor zjistilo že je špatný píst takže se vyměnil zajel se jak má a motorka šlapala jako hodinky.Toto léto sem řešil trosku vzhled takže motorka dostala nový lak a nějaké doplňky jako kvalitní Blastry POLISPORT,CNC páčky M-Style,nové Gripy,polepy na kola.
Motorka jako taková je dobrá skvělý motard na vyblbnutí v zatáčkách je to fakt parádní má měkčí odpružení takže se s tím daji zatáčky lítat velmi svižně a rychle motoru vůbec nevadí podtočení protože pak se ten motor probere a pak to jede úplně Jinak.Na dlouhé cesty to ale není nejdelší cesta co s tím byla tak byla cca 60km a měl sem co dělat bych slezl.Je to tak na dojetí do školy a pak na blbnutí kolem baráku a okolí na dlouhé cesty to fakt není.

K4siksm
K4siksm napsal 23.12.17 v 21:15

Targus
Na tohle sem čekal mě to je jedno mám svoji hrdost

rvjam
rvjam napsal 23.12.17 v 13:48 9b.

Targus
Targus napsal 21.12.17 v 08:45 10b.

Hezké to máš.
Oceňuju práci, kterou sis dal se vzhledem, nené to špatné.
Tvůj"češtin" by ale chtěl kapánek učesat, nezlob se.