KTM 990 Adventure R (2012)

Vlastník Medvědtigr
Vloženo 16.12.2017
Aktualizováno 9.3.2019

Motorku mám už od června a je to pěkné velké enduro na kterém se dá v pohodě vyrazit na delší dovolenou i na to aby člověk přišel z práce a vyrazil jen tak kolem komína

První dojmy - Jednoho dne mi kamarád zavolal a ptal se mě jestli mám ještě o Káťu zájem a pokud ano tak ať se přijedu v sobotu mrknout. Více méně bylo skoro jasné, že motorka pofrčí se mnou domu, protože už jsem po ní pošilhával dříve.

Motorku bych doporučil pro - Ideální stroj pro toho kdo rád cestuje i si rád zařádí jen tak po okolí:-)

Doplňky na motorce - Vyhřívané hefty,přídavná světla,přepínač tripu na řidítkách,ukazatel zařazené rychlosti,ovl. ventilátoru origo KTM,rozšíření stojánku,kryt nádržky na zadní brzdu,nosiče SW motech,laděný výfuk.2do1

Co se týká prvních dojmů tak motorka mě velice překvapila hlavně jemností řazení, protože mám doma ještě Triumpha Explorera a ten má řazení trochu tužší.Mimochodem na toho nedám dopustit a koupě Káťi neznamená, že bych Explorera nějak zanedbával, ale jen jsem chtěl vyzkoušet taky něco jiného než Triumpha. Jasné je,že pokud Káťu vezmete na polní cestu tak se okamžitě projeví plně funkční podvozek. Prostě je to pěkné velké cestovní enduro ale Triumph je stejně nejlepší).

Pete23
Pete23 napsal 22.02.18 v 08:57 10b.

Triumph je triumph

Daliss
Daliss napsal 11.02.18 v 18:28

Už sem o ní slyšel, ale nevěděl jsem že máš tu nejhezčí verzi lc8. Ať slouží

Simitom
Simitom napsal 23.12.17 v 13:47 10b.

Krasavice.

alexander
alexander napsal 23.12.17 v 06:44

Maxim
Maxim napsal 23.12.17 v 00:32 10b.

Paráda