Honda XL 1000V Varadero (2004)

Vlastník masertds
Vloženo 7.12.2017
Aktualizováno 7.12.2017

Super cesťáček, s dostatečným výkonem a pohodlí.

První dojmy - Je to opravdu dospělá motorka s dostatečným výkonem a velkým pohodlím.

Dlouho jsem zvažoval zda není zbytečně velká Ale po prvních kilometrech jsem byl naprosto nadšený, dle mého názoru to není motorka na velký offroad ale na hodně pohodlné cestování a šotolinové cesty zvládá naprosto s grácií. Jsem z ní velice nadšenej. Bohužel když jsem píšu toto hodnocení a vkládám sem tuto motorku, mám na této motorce 3/4 sezóny a najetých krasnych 12tis km. Bohužel ten poslední mě dostal do nemocnice kdy mě čelne trefila paní v plechovce. Už zde ležím 5 měsíc s otevřenými zlomeninami obou kosti v levé i pravé noze, zlomenou pánví, obou kosti levého předloktí a šesti žeber. No a vysněná motorka ? Tak ta je úplně na šrot, zbylo jen zadní kolo. 😢😢😢😢😢

Racek.
Racek. napsal 01.01.18 v 22:25 10b.

A sakra , krásná byla , ale co , hlavně žes na živu a přeju brzy dobré zdraví a časem další takovou krásku

fatman
fatman napsal 14.12.17 v 17:34 10b.

Tak se drž chlape a brzo se uzdrav

alexander
alexander napsal 14.12.17 v 15:21 10b.

zdar,přeji taky brzské a plné uzdravení,varan dobrá motorka,koupíš si pak novější model

Bonsai650
Bonsai650 napsal 14.12.17 v 12:57 10b.

Uff...skoré uzdravenie kámo...

TomasRehak
TomasRehak napsal 14.12.17 v 12:15 10b.

Přeji ti ať se z toho zotavíš !!! Motorku vem čert, hlavně ať jsi v pohodě a budeš se moci vrátit mezi Nás !!!