Honda S-Wing 125 (2011)

Vlastník tonda0
Vloženo 4.12.2017
Aktualizováno 3.9.2019

Koupena po prvním majiteli v čechách dotažena z němec. Na motorce mimo gum vše originál. Vypadá fakt, dobře. Škoda jen malých kol.

Suzuki AN 125 Burgman: důvod neuveden

První dojmy - Lehká, dobře ovladatelná, s ohledem k objemu svižná. Veliká jako větší kubatůry. Veliký, opravdu veliký prostor pod sedlem. Díky malým kolům je místo pod sedlem, ale jinak je to jediný neduh tohoto stroje. Skáče jako koza. Chce to kvalitní silnici a pak je to OK.

Motorku bych doporučil pro - Sám jsem pobral pod sedlem a v kufru výbavu na dvoudenní výlet se spaním venku. Na jednodenní výlety ve dvou se taky dá.

Doplňky na motorce - Zvýšené plexi.

Koupena jaro 2017.
Vyměněny všechny spotřební věci.
Experimentováno s lehčími válečky Dr.Pulley. Tím motorka získala lepší odpich a svižnost na úkor snížení maximální rychlosti za cca 110 km/h. na cca 100km/h. což pro mne který nejezdí po dálnici, ale jen kochačky po okreskách vůbec není problém.

11/2017 po jedné odježděné sezóně přibyl do garáže její vetší bratříček Honda Silver Wing 600.

5/2018 pradána

Massakra
Massakra napsal 04.02.19 v 19:07 10b.

Honda Silver Wing 600 to je už dělo !

Sharanista
Sharanista napsal 08.12.17 v 13:02 7b.

skútr samozřejmě dobrej... sám ho mám taky , jen mi nejde do hlavy, proč jsi přizvedával to origo plexi .. nebo spíš proč, to chápu, ale je to divný to mít takhle přizvedlý a mít tím pádem poodkrytou část palubovky... . Ale je to tvoje volba a když ti to vyhovuje, tak proč ne.. Jinak přeju hodně šťastných km i na větším bráškovi SW 600

Davidak
Davidak napsal 05.12.17 v 07:16 9b.

Ten bratriček je dobra volba...