KTM Duke 125 (2012)

Vlastník Mathew19
Vloženo 28.11.2017
Aktualizováno 29.11.2017

Moje první "pořádná" motorka, moje první velká láska. Těžko jsme se loučili, byl to úžasný stroj, který mne vždy všude v pořádku dovezl a nikdy s ním nebyl problém.

Motorka koupena od FIRMA:Ondřej Šimek - Shiva motoshop (Pra - kvělý prodejce i servis! Vstřícnost a rychlost.

První dojmy - Po přechodu z derbi Sonda X-Treme 50cc (2 taktu) to byl opravdu šok a cítil jsem se poprvé v životě skvěle, jako opravdový plnohodnotný motorkář, přesto že to byla jen 125cc, vypadala mnohem více dospělácky.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro mladé kluky - začátečníky a také pro dámy či mladé holky začátečnice.

Doplňky na motorce - Výfuk KTM PowerParts, graphics kit, wave front brake disc, kryty páček, oranžová řetězová sada, oranžové krytky

KTM Duke 125 jsem si vybral když mi bylo 16 let jako svůj první pořádný stroj.

Líbil se mi hlavně moderní design a praktičnost, motorka měla spoustu vychytávek a spoustu výbavy, oproti ostatním 125cc na trhu.

Zamiloval jsem se na první pohled a svezení bylo také super, hravá motorka, krásně obratná a lehoučká, nejlepší využití našla ve městě a na projížďkách za Prahou.

... abych ji ale nehanil, zvládla semnou dva velké tripy do zahraničí, každý z nich měl kolem 4.000km, nikdy mě nikde nenechala, pouze ji trápily dálniční přesuny stejně jako mě, protože top speed byl kolem 125 km/h

I tak na ni rád vzpomínám a nedám na ni dopustit, vypadala a jezdila úžasně a měla nadčasový design i techniku, zejména chytrý palubní počítač.

Lidé si ji často pletli s nějakou šesti-stovkou, opravdu vypadala mnohem víc dospělácky a s výfukem od KTM PowerParts i celkem slušně zněla.

Následně jsem ji po nehodě, kdy mě srazilo auto, vyměnil za úplně tu samou, akorát 200cc.. Zachoval jsem design i doplňky, poté jsem přešel na Duke 690 R.

Byla to skvělá motorka do začátku a pro tak mladého kluka..

Vydrik
Vydrik napsal 09.12.17 v 17:06 10b.

pekny