Moto Guzzi Nevada 750 (1996)

Vlastník Majln
Vloženo 24.11.2017
Aktualizováno 23.11.2020

Vysněná italská kráska. Co budu vyprávět, zamiloval jsem se do ní a tak ji mám. A to je dobře.

Motorka koupena od soukromá osoba

Suzuki VZ 800 Marauder: Důvodů více, ale Nevada byla lehčí (mám trošku problém se zády) a to nakonec rozhodlo. Jo a taky mám od jisté doby slabost pro Guzzi :)

První dojmy - Jel jsem pro ni dost daleko a v ne zrovna krásném počasí, takže jsem ji vzal na motovozík. Při zkušební jízdě po 500 ujetých metrech jsem věděl že si ji odvezu :). Charizmatická, pohodová, lehce ovladatelná, hodná a zároveň trochu brutální holka :). Nemohl jsem ji tam nechat.

Motorku bych doporučil pro - viz "Proč jsem si vybral tento stroj"

Doplňky na motorce - padáky, brašny

Chtěl jsem ne příliš obrovskou, pohodlnou motorku (i pro spolujezdce), pokud možno se vzpřímeným posezem, jednoduchou bez zbytečných nesmyslů, vděčnou a krásnou :) . Na pohodu, kochačku, na toulky po okrskách. Mám ji zatím krátce, vzhledem k počasí jen pár kratších vyjížděk, zatím asi 250 km, co jízda to zážitek.
...

Po 3 sezónách najeto cca 17 000 km. Je príma :) . Jen jednou mi za jízdy zdechla, ale než zastavila, podařilo se mi jí opět natočit. Zřejmě nějaký zoxidovaný kontakt (bylo to krátce poté co jsem ji kvůli dešti musel urychleně opustit a na 3 hodiny se schovat pod přístřešek, zatímco ona se po celou tu dobu důkladně proplachovala :) ). Očistil jsem všechny kontakty, prostříkal je a od té doby OK. Jinak mě stále baví a těší. :)

Papanhe
Papanhe napsal 22.11.20 v 07:03 10b.

Jo na toulačky super, váha a projev motoru jak by smet.

skopuzzi
skopuzzi napsal 24.11.18 v 21:55 10b.

Guzzí krajan, tak si užívej, protože je co...

Michal.72
Michal.72 napsal 17.03.18 v 12:22 10b.

rudirt
rudirt napsal 01.12.17 v 16:47 10b.

Krásná klasika...
není nutno se rozepisovat
vše řečeno výše... 10b

abbany
abbany napsal 01.12.17 v 06:21 10b.

Guzza je proste Guzza