Honda CBR 600F (2000)

Vlastník Piwell
Vloženo 22.11.2017
Aktualizováno 20.10.2018

Vloženo: 12.03.2018, Uskutečněno: 24.11.2017, Stav tachometru: 24100 km, Zhlédnuto: 13x

2 testovací jízdy. První ze zvědavosti co že jsem si to domu přitah, druhá na evidenčku kvůli převodu. Po zaplacení evidenčky a čekání ve frontě 1 jiného šťastného účastníka, kterého čekal rovněž nějaký duchaplný administrativní úkon, jsem se v místním dozajista lidovém ceníku dočetl, že nutná evidenční kontrola jest za stejný počet zlaťáků jako pravidelná technická kontrola. Po drobné šarvátce s neústupnou madam za přepážkou nakonec zvítězil rozum a úkon ještě nakonec přepsala na TK.

Střelil jsem to, i v dnešních těžkých dobách, jako správnej kovboj přímo od boku, váhání stranou, čistý instinkt. S xenonem, laďákem, bez žárovek, pojistek a znalosti nejdůležitějsího faktu - expirace lékárničky.

Statečnému štěstí přálo, narazil na technika rozumu znalého, a bez jediné připomínky STK úspěšně prošel. Uff, na 2 roky pokoj. Po plánované úpravě by to dozajista na jaře bylo komplikovanější.

• Kterak jsem Kyklopa na Hockenheimu provětral

Ukázka motogymkhany. Akce spolku Rennleitung 110 při Endurance 1000 km ab Hockenheimring. Byli němci, frantíci, holanďani a češi. Hezkej víkend, konečně jsem si motorku trochu osahal (y)

Typ: Reportáž
    Vloženo: 15.04.2018
    Uskutečněno: 31.03.2018
  • Kterak jsem se do Kyklopa pustil

Protože Kyklop byl záměrně zakoupen za dvěma cíli, prioritně ale na gymkhanu, po absolvování STK začaly nutný úpravy, kontroly a opravy: 1) kontrola a repase brzd včetně radiální pumpy dopředu (nový desky, těsnění a pra

Vloženo: 12.03.2018
    Uskutečněno: 27.11.2017
  • Kterak jsem Kyklopa pokoupil

No bla bla bla bla ... Prostě jsem přijel, okouknul, svezl se a koupil. Naložil na vozejk a odvezl domu. Dobrou noc.

Typ: Koupě
    Vloženo: 12.03.2018