KTM 690 Enduro R (2016)

Vlastník Polous
Vloženo 20.11.2017
Aktualizováno 26.11.2019

Pro mě velice všestraná motorka.

KTM EXC 450 F: Servis po motohodinách je pro mě nevyhovující.
KTM EXC 500 F: Servis po motohodinách je pro mě nevyhovující.

První dojmy - Po prvním nasednutí jsem se na ní přilepil a seděla jak měla. Měla ještě origo rejd (seřídil jsem to a je to lepší), ale jinak nemůžu říct nic špatného. Doporučuji všem, co hledají obratnou univerzální motorku na blbnutí při cestě do práce a nebo v terénu.

Motorku bych doporučil pro - Moto je perfektní pro lidi, co hledají zábavu na dvou kolech.

Doplňky na motorce - zatím na doplňky kašlu, vyhovuje mi jak je.

Přišel čas prodat Goldwinga a koupit něco lehčího. Po dlouhém čtení na internetu a shlédnutí několika videjí na youtubu jsem se rozhodl pro KTM 690 Enduro R.
Nebyl jsem si s ní úplně tak jistej, ale jak jsem ji viděl na živo, bylo rozhodnuto.
Lehká (ve srovnání s Dominátorem a samozřejmě i s GL1800), mrštná a hodně živá motorka. Jednoválec táhne jako blázen už od spodu, brzdy jsou pro mě vyhovující, spotřebu neřeším - mám ji pro radost a né pro šetření, podvozek na moje ježdění super. Moto má malý rejd, ale po seřízení je to lepší a už jsem si zvykl. Výška sedla mě nijak neomezuje při mé výšce 175cm, ale Dominator byl nižší. Je to jen o zvyku. Motorka z mého pohledu určitě není pro jízdu se spolujezdcem, ale proti gustu žádnej dišputát. Já na ní jezdím sám a je to super. Ve městě se neztratí, jak zatáhnu za plyn, tak jsem všude první.

danšatan
danšatan napsal 28.11.17 v 14:51 10b.

Dobrý kup .