renocar_unor

Ducati 600 SS (1995)

Vlastník Milanek13
Vloženo 18.11.2017
Aktualizováno 9.3.2019

Vloženo: 23.04.2018, Uskutečněno: 22.04.2018, Stav tachometru: 36668 km, Zhlédnuto: 33x

Úžasné počasí přímo volalo po pořádném poježdění . V sobotu jsme vyrazili s bráchou a Honym na trasu Lysá - Dubá - Chřibská - Ještěd - Lysá (cca 310km) .
Měl jsem dilema na kterém stroji pojedu , ale Honyho drobný technický problém s jeho CBR to vyřešil. Půjčil jsem mu SSko a já konečně letos projel Monstra . Super svezení .
Hance bylo líto ,že dlouho nejela ,tak jsme v neděli požádali babičku o pohlídání Adélky a po dlouhé době vyrazili společně na cca 2 hodinovou projížďku.
Na pohodové svezení jsem zvolil opět SSko ,takže už má za posledních 14dní najeto přes 700km bez jakéhokoliv problému .
Před vyjížďkou Adélka zapózovala na tatínkových motocyklech .

Milanek13 (44) napsal 03.08.2018 v 20:44

Děkuji za předlouhý komentář , ale musím tě trochu opravit . Tohle je 600SS . 620 Sport byla později.

mr.Hony (37) napsal 03.08.2018 v 13:45

Diky dobrosrdecnost Milanka jsem mel moznost v sezone 2018 nekolikrat projet jeho Ducati 620SS. Popisu zde jen prvni vyjizdku, kdy prekvapeni a zazitek byl asi nejsilnejsi.
Pri vyjizdce kdy jsem si na motocykl v prvni pulce zvykal a hledal jak se strojem optimalne jet se vyjizdka prehoupla do pulky druhe a me motocykl zacal pasovat vic do ruky. Vyjizdka byla v horskem terenu se silnici plnou stredne rychlych zatacek. Tam se zacalo smazavat vykonove manko na dalsi doprovazene stroje S2R a GSX750R SRAD. V zatackach stroj s nizkou vahou naopak zacal ziskavat navrch. Pokud ne rychlosti jizdy tak prijemnym pocitem z vedeni motocyklu v zatackach. Coz se potvrdilo presednutim na zapujcene GSX750R SRAD. Ktere se dokaze velice pekne rozjet v primem smeru, ale pri nastupu do zatacek jiz vyzaduje vice premlouvani.
Po navratu jsem jeste dlouho nemohl uverit jak pozitivni dojem ve me Ducati 620SS zanechala. Vse jeste vic vyniklo v porovnani se zapujcenou Yamahou MT07 ktera delala vse maximalne prumerne, ale nikdy vlasne ani ne dobre. Coz me bohuzel dost prekvapilo a ukazalo ze ani 25lety vyvoj nemusi z pohledu jizdy znamenat pokrok. A abych pravdu rek je mi lito lidi, kteri nemeli moznost srovnani a utratili za MT07 nekolikanasobne vice nez by dali za 620SS.
Nejsem srdcem uplne Ducatista, ale musim pred 620SS smeknout a pripustit moznost zakoupeni nektereho z modelu firmy Ducati jako dalsiho stroje do me garaze.
mr.Hony

mar36 (4) napsal 26.04.2018 v 17:17

Není co dodat, pěkný holky, pěkný mašiny, to vždycky patřilo k sobě!
Ten kryt pod motorem na Monstříkovi vypadá fakt suprově!

mr.Hony (37) napsal 24.04.2018 v 10:25

Pekny, pekny, pekny.
H.

KrtekBazi (2) napsal 23.04.2018 v 20:10

Krásný holky,a stroje taky.

Tempo_veloce (21) napsal 23.04.2018 v 19:31

Krása,

elvis78 (132) napsal 23.04.2018 v 19:18

Paráda. já mám zatím naježdíno jen na kole

• Nejdelší výlet na SS 600

Dneska ještě přálo počasí , tak jsem vyrazili s bráchou a kamarády v 11hod na původně malou projížďku spojenou s obědem v naší oblíbené restaraci Roubenka v Harachově. Oběd byl jako vždy moc dobrý , sluníčko svítilo , ta

Vloženo: 07.10.2018
    Uskutečněno: 07.10.2018
  • První větší výlet na SSku

Plánoval jsem na neděli nějakou větší vyjížďku s kamarády , ale všichni z různých důvodu nakonec nemohli vyrazit :´-( . Když už jsem to měl doma schválené ,tak jsem si říkal ,že pojedu kousek sám a provětrám alespoň ob

Vloženo: 09.04.2018
    Uskutečněno: 08.04.2018
  • Stroj je v kupě ,ale nejede !!!

Dneska přálo počasí ,tak jsem si říkal ,že konečně dokončím přestavbu SS600 zpět do originál stavu a kousek se projedu. Nasadil jsem výfuk , pozapojoval světla, blinkry, vložil nabitou baterku , upevnil všechny kapoty a

Typ: Údržba
    Vloženo: 11.03.2018