Ducati 600 SS (1995)

Vlastník Milanek13
Vloženo 18.11.2017
Aktualizováno 18.11.2017

Rozborka začala

Vloženo: 12.12.2017, Uskutečněno: 12.12.2017, Stav tachometru: 35780 km, Zhlédnuto: 238x

O víkendu jsem měl konečně chvilku začít pracovat na optické renovaci SS600. Mechanicky je vše hotové a připravené na novou sezónu , takže chybí ,, pouze´´ SSko doladit a přestavět zpět do originál stavu verze biposto.Fascinuje mě jak je tento stroj jednoduchý a je ke všemu snadný přístup. Odstrojit motorku ,tak aby zůstal jenom rám s motorem bylo otázkou několika málo minut. Asi tak stejnou dobu jako se dostat u ST2 nebo ST4 jenom k baterce . Začal jsem vyčištěním motoru a rámu. Na vnitřní straně kapot je už po letech velmi unavená izolace , která odpadává , takže ji budu muset vyměnit . Komplet kapoty přeleštit tónovací renovační leštěnkou , aby červená byla ještě víc zářivá než když vyjela z fabriky . Uvidím jak to vymyslím s výfukem protože ten originální určitě nebude mít tak krásný zvuk jako laďák k monopostu. , takže možná zůstane a jenom se upraví svody a uchycení vzadu. Práce bude víc než dost ,ale věřím ,že na jaře bude výsledek stát za to.

Komentáře k zápisu
mr.Hony napsal 22.12.2017 v 17:26

Vidim jednu otazku. Co s tim monopostovym dilem? Nebude nevyuzity? Neni to skoda? Myslim ze by stalo zato, koupit jeste jeden stroj a ten prestavet na monoposto a vyuzit ten monopostovy dil. Ale zase co s tim dilem co by se sundal z toho dalsiho stroje. Zda se mi ze se Ti hromadi delnici v dole .
H.

DejvGSR napsal 13.12.2017 v 17:41

Jo jo, zima je dlouhá. Začal jsi dobře, jsem zvědav na pokračování.

KrtekBazi napsal 13.12.2017 v 16:55

Nechal bych tam ten ladák Jinak dneska jsem se dokopal a sundal jsem baterky