BMW F 800 R (2010)

Vlastník Luba_13
Vloženo 15.11.2017
Aktualizováno 14.10.2018

Moje první motorka v životě hned po autoškole. Snad se na ni brzo naučím a budu patřit za pár let mezi zkušené motorkáře. Když jsem ji viděl nadchla mě pro svojí individualitu a je to BMW.
Musím pochválit předchozího majitele.

První dojmy - Pro mě originální motorka, která mě oslovila svým ,,zvláštním“ čumákem a zároveň byla v mé maximální cenové dostupnosti. Nádherná barevná kombinace, mnoho doplňků a perfektní stav se 13.400km po předchozím majiteli.

Doplňky na motorce - Sedlo, pádáky, rám, nosič, kryt brzdové kapaliny, boční stojan, tankvak, přední štít, páky, kryt řetězu, výfuk, USB, kryt chladiče a oleje

Tak začala má nová etapa života a to stát se jedním z vás a to motorkářem. Od mala jsem si přál jezdit na dvou kolech a až nyní jsem si splň přání a osedlal svůj první stroj, kterým se stalo právě BMW. Ovšem na začátku jsem se vzhlednul v jiném stroji, který je úplně z jiného soudku.

BMW F800R jsem si vybral z důvodu, že je to pro mě ,,jiná“ motorka než ty ostatní ve své kategorii. Vyhrála praktičnost pro delší budoucí cesty např. i s baťohem, pořizovací cena s ohledem na pořízení i toho ostatní jako oblečení atd… . A pak když jsem ji zahledl, její vzhled, stav, nádherný zvuk tak bylo jasné, že to je ta pravá pro mě.

Řidičák i samotnou motorku jsem časově stihl konec 10/2017, tudíž mám najeto zatím necelých 200km. Jsem nadšen, jak se moto pohodlně ovládá. Už se nemůžu dočkat sezony 2018, abych jezdil a jezdil a sbíral zkušenosti, které potřebuji. Zatím jsem mírná brzda provozu.

Nejlepší dojem z jízdy mám, že na moto zcela vypínám hlavu a myslím pouze na tu krásnou jízdu po krajině a užívám si to. Nevěřil jsem tomu, že se dá vypnout a je to nádherný.

Matty741
Matty741 napsal 30.08.18 v 14:13 10b.

Ales600
Ales600 napsal 10.08.18 v 13:43 10b.

Pěkné Báwo ať slouží

Milan1963
Milan1963 napsal 09.08.18 v 02:26 10b.

Parádní stroj.

Geodet
Geodet napsal 08.08.18 v 21:00 10b.

Zdravim do Plzně.

HondaGiRRl
HondaGiRRl napsal 19.07.18 v 10:39 10b.

Vybral sis super stroj do začátku