Yamaha FZS 1000 Fazer (2001)

Vlastník Dr.Satan
Vloženo 12.11.2017
Aktualizováno 17.11.2017

Yamaha FZS 1000 Fazer, co říct? Snad nejvšestranější motorka co znám. Srdcem sportovní motocykl, pohodlím cesťák. Jede jak hovado, brzdí jako kráva, není extra těžká + super manipulace s motocyklem.

Honda VTR 1000F Firestorm: Ceny, stav ...
Honda CBR 900RR Fireblade: Stav

První dojmy - Jedovatý brzdy, krásně táhne už od spoda oproti nižším obsahům a do zatáček jde sama a krásně poslouchá.

Motorku bych doporučil pro - Pro člověka který chce velký, pěkný, rychlý, pohodlný a dobře ovladatelný motocykl!

Doplňky na motorce - Mojí osobou zatím žádné. Motocykl je vybaven pouze pancéřovými hadicemi pro přední brzdiče. Jinak originální stav.

Tento stroj jsem si vybral protože stejný model vlastní můj otec cca. 12 let. Vždy jsem slyšel na tento motocykl jenom chválů. Po první projížďce bylo vše jasné :) . Navíc jsem tento motocykl doporučil i kamarádovi, který si ho nemohl vynachválit a proto jsem neváhal a věděl co čeho jdu.

Najeto tak 60 km max. , koupil jsem ho na zimu ... navíc je potřeba rozšíření řidičáku ... však to znáte. Takže osobní dojmy pouze takové: jede jako svině, brzdí jako kráva a krásně poslouchá.

Kde se motorka cítí nejlépe? Řekl bych, že na kvalitní asfaltce ale na místních "šoustkách" obstála velmi dobře. Díra nedíra motorka jede pořád a pořád stejně pohodlná.

To doufám, že se na ní bude dát dobře cestovat! Jelikož máte možnost na ní narvat 3x pevný kufr plus různé tašky a bagáže tak věřím. že se jako dobrý cestoval osvědčí.

Čadil
Čadil napsal 24.03.18 v 15:25 10b.

paráda

BoBo1
BoBo1 napsal 13.11.17 v 13:41 10b.

Koukám, že jsi přezbrojil. Motorku na zimu to dlouhá zima. Ať se ti daří.

context
context napsal 13.11.17 v 11:33 10b.

Pěkný fazer přeji hodně najetých km bez nehod a krátkou zimu