Honda CB 600F Hornet (2002)

Vlastník Dr.Satan
Vloženo 12.11.2017
Aktualizováno 12.11.2017

Velice všestranná motorka. Zacestujete si, pokocháte se a když jí držíte v rozmezí 9000 ot./min - omezovač tak je to i slušná střela. Budu na ní vzpomínat jedině v dobrém,

První dojmy - Do ruky padla hned. Dojem z prvních jízd byl takový nějaký protože předchozí motorka byla motard takže bylo těžké si zvyknout na nižší posed a přechod z jednoválce na čtyřválec.

Motorku bych doporučil pro - Motocykl je vhodný jak pro začátečníky (samozřejmě po zkušenostech s nižším obsahem) tak i pro ostřílené jezdce, kteří hledají nenáročný, lehčí na ovládání a zábavný stroj, který potěší a nadchne svými jízdními vlastnostmi.

Doplňky na motorce - CNC páčky, gripy, široká řidítka, laděný výfuk, padací protektory, custom zrcátka, led blinkry, montážní sada GIVI s plotnou, kufr GIVI, zaváží do řidítek, plexi štít PUIG a jiné ...

Vybíral jsem nový motocykl, který by byl hezký, splňoval určitou výkonovou hranici, nenáročný na ovládání, bezporuchový s možností si motocykl upravit k obrazu svému.

Jediné čemu jsem ze začátku nemohl přijít na chuť - široká hrazdová řidítka (neoriginal), časem jsem si zvyknul a přišel na to, že jsou vlastně lepší než ty originální úžovky.

Motorce samozřejmě nejvíc chutnala kvalitní asfaltka, svezl jsem se na ní párkrát i v Hořicích. Do zatáček jde krásně sama, dobře se klopí, aj.

Cestovat se na motocyklu dá i ve dvou lidech, ale je to menší stroj. Pokud jste nižší postavy i se spolujezdcem tak žádný problém.