Suzuki VS 1400 Intruder (1995)

Vlastník Pidas352
Vloženo 28.10.2017
Aktualizováno 15.1.2022

Videl jsem už hodně chopperů, ale Suzuki VS 1400 Intruder je pro mě ten nejhezčí...

Motorka koupena od Aus Deutschland

První dojmy - První dojmy jsou jen a jen pozitivní, ovládá se parádně, brzdy myslím taky dostačující i kdyz nemám vyzkoušeno bez pancéřových hadiček. Jediné co zátím nemůžu soudit je pohodlí spolujezdce, ale myslím že ve srovnání s jinými moto nebude moc rozdílů.

Motorku bych doporučil pro - ty co mají rádi chopper styl a chtejí silný stroj pro pohodové cestování...

Doplňky na motorce - Přepákování, dlouhá řidítka fehling, brašny, rolka, blinkry, koncové světlo rybí oko, zrcátka...

Na tento unikátní stroj jsem čekal opravdu dlouho, chvíli se i zdálo že to je nekonečný, překážek bylo dost, ale po bezmála 10ti letech se konečně zadařílo a já mohl začít hledat první kousky
Nejprve jsem hledal na ruzných bazarech a internetovych stránkách a absolvoval jsem šest cest které nedopadly dle mé vize pěkně opečovávaného stroje dobře a tak jsem své hledání postupně nasměroval do německa.

Naštěstí jsem objevil můj nynější stroj pouhých 30km od hranic a tak jsem rozjel týdenní náročnou debatu přes googletranslátor a vytáhl ze soukromého prodejce spoustu detailních fotek hlavne rámu pod motorem, následně jsem domluvil zchůzku, zařídil transit a pak už nic nebránilo vydat se na cestu.

Ve tři odpoledne jsem konečně dorazil k němu domů a moje očekávání bylo naplneno. Krásny a udržovaný intruder s krásnýmy chromy na mě čekal v otevřené garáži.
Na moto je namontována spousta doplnků co naštěstí sedí do mého vkusu.
Po projití technického stavu a studeného startu příšla na řadu zkušební jízda.
S ovládáním jsem neměl žádný problém, tenhle chopper se ovládá skoro sám, nevím jestli to dělají rovná řidítka nebo přepákování, ale hned ze začátku mi pekně padla do ruky a už jsem veděl že zpět odjedeme spolu.
Ted už se nachází v mé garáži, kde ji postupně přípravím na sezónu a doufám že spolu v pohodovém duchu najedeme hodně kilometrů bez nehody a to samé přeju i ostatním motorkářům

Petr1
Petr1 napsal 18.07.19 v 08:39 10b.

Přeju ti hodně pohodových kilometrů vždy kolama dolů. Introše mám už skoro 13 let, najeto přes 100.000 km a zatím měnit nehodlám

CZ175_1967
CZ175_1967 napsal 25.05.19 v 23:41 10b.

Parádní mašina. 10 bodů

fatman
fatman napsal 09.05.18 v 22:01 10b.

Gratuluju
Měl jsem ho v 97´
Klidně bych si ho zase nechal líbit...
Pohodová motorka s perfektním motorem
Užívej si ji!

skullrider
skullrider napsal 28.01.18 v 15:48

Jedinej japonskej čopr co je opravdu čopr.Taky sem ho měl a bral bych ho hned zpátky.Prostě pořádný poctivý železo

Pidas352
Pidas352 napsal 15.01.18 v 18:50

Díky chlapy
Taky přeju hodně šťastnejch kilometrů