Honda XL 1000V Varadero (2008)

Vlastník Toman87
Vloženo 25.10.2017
Aktualizováno 5.7.2018

Tank na dvou kolech:) Pohodlná motorka na kterou nasázíš půlku šatníku i ženu a můžete valit kam chcete :) Už se těším na další výlet.

První dojmy - Je to pohodlná motorka, super na cestování ..Varadero znám od kluků, tak jsem věděl do čeho jdu..Takže mě ničím nepřekvapila, ani nijak nezklamala. Je pravda ze po Triumph Tiger 1050 je velký rozdíl ;)

Motorku bych doporučil pro - Určitě na cestování i ve dvou :) Letos nás čeká Albánie a věřím že bude vše Ok 👍

Doplňky na motorce - Padáky,kufry,přídavná světla,ukazatel kvaltu,výfuk scorpion,plexi,zásuvky + voltmetr a teploměr. Teď jsem odeslal sedlo na přešití, tak doufám že se to povede..Sedlo se vrátilo, vše Ok.. za tu cenu 2600kc super práce ! Dále jsem namontoval přepákováni, kterým jsem zvedl moto o 4cm.. Vypadá to super !9

Motorku mám chvilku a najel jsem asi 200km, O Varanech je napsáno už spousty článků.. Jsou to perfektní stroje na cestování a hlavně držáky! Asi jediná závada jsou regulátory dobíjení, které odcházejí, jinak super stroj, Je pravda ze je to pro poradny chlapáky,mám 187cm a 97kg a je to bez problémů:) Letos jsem byl v Rumunsku na Triumph Tiger 1050 .. motorka pardni, jen na delší cestu to nebylo ono,..:) Letos nás čeká v červnu Albánie, tak doufám že vše zvládneme bez problémů :)
26.1.2018 Varánek je připraven na sezónu. Na moto jsem provedl pár změn, ale nic velkého, Varadero je super stroj uz sám od sebe 😁

Petanoid
Petanoid napsal 10.03.18 v 18:03 10b.

Dívám se, že Tiger v exilu stále ještě zanechává stopu :) Ať Varan slouží a přeju hodně šťastných kilometrů.

Toman87
Toman87 napsal 02.11.17 v 05:26

Kdyby na Tigrovi byl posez jako na Varanu, tak bych asi neměnil.. Varan je pohodlnější na cestování.. proto ta změna..

Janoš-XJ
Janoš-XJ napsal 01.11.17 v 21:28 10b.

Proč Varana když tak pěješ ody na Tigra? Každopádně přeji mnoho kilometrů kolama dole!

spike-cz
spike-cz napsal 01.11.17 v 11:37 10b.

Byť reklama na triupha, dávám Varanovi jasnou desítku!

Bonsai650
Bonsai650 napsal 01.11.17 v 06:57 10b.