Honda CB 1000R (2016)

Vlastník bohdal
Vloženo 23.10.2017
Aktualizováno 24.2.2019

Trochu nezvyk po 2V, ale nečekaně obratná a rychlá motorka. Sametový motor, který má kdykoliv dostatek síly.

Motorka koupena od Honda Center Leipzig - ohromná ochota a vstřícnost, docela jsem koukal, to se u nás moc nenosí ..

Aprilia Tuono V4 1100 RR: Nad rámec finančního rozpočtu, ale jednou se dočkám!

První dojmy - Úžasně sametový motor. Táhne kdykoliv, v otáčkách se ji líbí, žádný kopanec nahoře se nekoná, což je možná trochu škoda. Na litr poměrně malá, což mi vyhovuje. Díky krátkému rozvoru je neuvěřitelně obratná.

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoliv, hodně odpustí.

Doplňky na motorce - Arrow koncovka + decat, blinkry a držák SPZ od Barracudy, páčky a padáky od Rutana.

Chtěl jsem po Shiverovi něco většího, v ideálním případě samozřejmě Tuono V4 1100. Na Tuňáka nakonec nebyly finance, tak mi z toho nakonec vyšlo CB1000R. A díky super nabídce německého prodejce a možnosti odpočtu DPH, jsem CB1000R brzo vezl domů. Jak jinak, než s mým věrným přítelem Kočkou, který se mnou byl u nákupu všech mých motorek

Motorka byla nová, takže jsem ji prvních 500km trochu šetřil, pak už moc ne. Máme za sebou 1000km a první servis. Jede to, slušně to brzdí, je neuvěřitelně obratná. Nejlépe jí je na klikatých okrskách, cestování bude v pohodě

2018
přikoupen decat od Arrow - teď to teprve pěkně hraje

Bladerunner
Bladerunner napsal 01.11.17 v 21:51 9b.

Dobrá volba, tak ať ti dobře slouží

Ondra91
Ondra91 napsal 24.10.17 v 16:22 10b.

Pěkná Honda...taky po ní koukám

Aďoš
Aďoš napsal 23.10.17 v 23:27 10b.

Pekna motorka, pekne barvy