Suzuki GSF 600S Bandit (2001)

Vlastník Mifi
Vloženo 20.10.2017
Aktualizováno 20.10.2017

Moje první "velká" motorka. Pro vstup mezi silnější stroje ideální volba.

První dojmy - Na moji výšku (165cm) celkem velká a těžká, ale během prvních pár dní jsme se seznámili a už nebyl žádný problém. Překvapila mně neochota padat do zatáček (nakonec to bylo pneumatikami).

Motorku bych doporučil pro - Vhodná je pro kohokoliv. Začátečník se na ní bez problémů naučí a pokročilého neurazí.

Doplňky na motorce - Padáky Rutan, výfuk LeoVince, zásuvka 12V, držák telefonu, čiré zadní světlo, kryt chladiče, leštěné ráfky

Bandasku jsem vybral kvůli všeobecné spokojenosti motorkářů a spolehlivosti. Je to hodná motorka. V nízkých otáčkách jen tak bublá a ve vyšších zabere. Průběh výkonu je plynulý, takže není záludná.
Podvozek je celkově dost měkký, na delší cesty jsem si nestěžoval, ale při ostřejší jízdě už to bylo znát. Při brzdění se předek hodně potápí (určitě by jí neuškodil hustší olej do vidlí). Ovladatelnost má na svou váhu dobrou, na nových pneu šla ochotně do náklonů a na pěkné cestě se občas ozval i hlásič na stupačce.
Většinou jsem jezdil sám, takže pohodlí spolujezdce neposoudím. Když jsem občas nějakou vezl, nestěžovala si.
Celkově na ní vzpomínám v dobrém. Naučila mně hodně a pokud někdo shání motorku na výlety po blízkém či vzdáleném okolí, určitě bych jí doporučil.
Bandasku jsem měl necelé 3 roky. Za tu dobu byl jen jednou problém v elektrice (někdo se v ní hrabal a místo konektoru smotal drát a zamotal to izolačkou). Pak jen běžná údržba (olej, filtry, svíčky, spojka, rozvoďák).

(Více fotek dodám)