Suzuki LS 650 Savage (1995)

Vlastník ShaBird
Vloženo 14.10.2017
Aktualizováno 30.10.2017

Skvělá, spolehlivá, určitě se hodí na dlouhé cesty po republice ne-li do zahraničí. Dostačující výkon a do toho originální vzhled dvou střídajících se barev

Motorka koupena od FIRMA:Stanislav Čajka - Moto-čajka (Šilh

Honda VT 600 Shadow: nedostupnost

První dojmy - Dojmy z první jízdy byli úchvatné, sice jsem si musel zvyknout, ale už jí mám v ruce. Přechod ze 125-cky na 6-stovku bylo ohromné rozhodnutí, kterého nelituji. Úžasný stroj, který bych neměnil, nevadí že má pouze 1 válec a ne V-twin, sice jsou podle mého servisáka lepší ale mě to stačí na ty 2-3 roky a pak přesedlám zase na silnější.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo si rád užívá pomalejší jízdu než na těch sportech

Doplňky na motorce - Laděný výfuk, brašny

Vybral jsem si jí protože jsem chtěl vyzkoušet něco nového, vlastním Suzuki Marauder 125 který si chci postupem předělávat v boobera, ale ten skok na silnější toho jsem se ze začátku obával. Obavy byli zbytečné, za mě naprosto dokonalý stroj, nebojím se s ním vyjet někde daleko s přáteli. Jízda uspokojující, motor krásně běží jak má, brzdy brzdí co si máme říkat když jsou destičky špatné tak se prostě vymění a je to, podvozek a ovladatelnost opravdu překvapující na to jakou to má váhu. Se spotřebou jsem vždy celkem nízko tak si nemám na co stěžovat, poruchy nebyli žádné od té doby co jí mám. Motorka se nejlépe cítí na silnicích okolo krajiny, není moc aut a tak si tu jízdu opravdu užijete. A ano dá se na ní dobře cestovat do dalekých míst za mě zatím spokojenost.

Viper54
Viper54 napsal 13.06.18 v 09:25 10b.

Nádherná .Víš o nás? http://www.suzukisavage.cz/

zain1
zain1 napsal 30.10.17 v 19:16 10b.

Parádní strojovna!

Bágio1969
Bágio1969 napsal 21.10.17 v 17:11 10b.

Tak hodně štěstí, je to hezká mašinka.

Adamak28
Adamak28 napsal 20.10.17 v 13:14 10b.

pěkný

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 15.10.17 v 18:39 10b.

jo jo ,hlavně si ji pořádně užij a prožeň jí kola .