renocar_unor

Yamaha XJR 1300 (2013)

Vlastník 60jara60
Vloženo 7.10.2017
Aktualizováno 5.9.2020

Velký,silný naháč s dobrým zátahem .Taková hodně pěkná klasika,s parádním žebrováním na motoru a velkým kulatým světlometem.

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany)

Suzuki GSF 1250 Bandit: Nebyl to vzducháč.

První dojmy - První,druhý a dokonce i třetí dojem byl přesně takový,jak jsem čekal.Věděl jsem do čeho jdu.Pořádný zátah až ve vyšších otáčkách.Žádné zklamání,ani překvapení.Byla přesně taková jak jsem čekal.Byl jsem prostě spokojený.

Motorku bych doporučil pro - Mašinu bych doporučil zkušeným jezcům

Doplňky na motorce - Plexi,laďák,širší řidítka,držák kufru+kufr

Rozhodl jsem se pro tuto mašinu proto,že je to taková klasika a přesto už nemá karburátory,které jsem nechtěl.Má dobrý výkon a vypadá dobře.
Jízda při běžném provozu je pohodová,mašina ovladatelná,brzdy dostatečné a spotřeba kolem 5.5l.Jakmile mě posedne démon a chci si to řádně užít,je to o něčem jiném.Najednou jsou brzdy na váhu 240 kg málo účinné,v zatáčkách se opravdu začne vlnit a ve stupačkách jsou cítit různé vibrace(i po výměně řetězovky) a spotřeba se vyhoupne k osmi litrům.
Mašinu bych doporučoval spíše zkušenějším jezdcům.A ze začátku opatrně.
Hodí se i k delším vyjížďkám,má pohodlné sedlo a i pro batůžek je místa dost.
Úložný prostor je dostatečný pro povinnou výbavu a dokonce i pro náhradní žárovky které povinné nejsou.
Celkový dojem je positivní a rozhodně se za tenhle kus kovu a plastů nemusím stydět.
Na mašině mám laděný výfuk (původní byl jak chromovaná roura od kamen),plexi a kufr.Přes zimu přidám padací rám a ukazatel zařazené rychlosti.Zvažuji přešití sedla, aby batůžek pořád nesjížděl na mou polovinu.Další se ukáže.

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 06.09.20 v 19:23 10b.

Pašácká!
Na baťůžek kašli, ať si koupí svoji motorku, když chce jezdit...

r.tecka
r.tecka napsal 28.04.18 v 22:39 9b.

Čadil
Čadil napsal 24.03.18 v 20:03 10b.

krasavice

Petr45
Petr45 napsal 26.10.17 v 19:46 10b.

Pěkný kus železa, ať slouží a dělá radost.

context
context napsal 26.10.17 v 09:10 10b.

Krásná xjr přeji hodně najetých km bez nehod a ať ti dělá jenom radost