Yamaha Tracer 7 / 700 (2017)

Vlastník Abemaster
Vloženo 23.9.2017
Aktualizováno 10.4.2018

Lehká, hravá, dynamická. Dobré krytí před větrem. Excelentní zátah motoru a to teprve zajíždím.

Motorka koupena od FIRMA:Technik motosport Zlín (Kostelec) - Dobré jednání, chtěl jsem modrou barvu, která už nebyla v Brně, Hustopečích ani na centrálním skladě v Itálii. Pan Ťulpa zavolal na vedení do Vídně a motorku sehnal :- )

Kawasaki Versys 650: Četl jsem srovnání obou motorek na ČMN a v zhledem k tomu že jsem chtěl něco co nejlehčího a hodně hravého a dynamickéjho, zvolil jsem Tracer.
Honda CB 650F: Chtěl jsem něco více kapotovaného.

První dojmy - Dynamika motoru je excelentní, měl jsem strach že při zajíždění budu jezdit jako šnek, ale opak je pravdou, na šestku na 5000 otáček jede 115 km/hod a ten odpich i když ji zatím točím je do 6000/min. Trochu tvrdší pérování, poladím. Ergonomie super - vzpřímený posez. Dobré krytí postavy při jízdě.

Doplňky na motorce - Centrální stojan, prodloužení blatníků, odnímatelný držák bočních kufrů, kryt chladiče, padáky - motor a kapotáž

Dynamika motoru je excelentní, měl jsem strach že při zajíždění budu jezdit jako šnek, ale opak je pravdou, na šestku na 5000 otáček jede 115 km/hod a ten odpich i když ji zatím točím je do 6000/min. Trochu tvrdší pérování, poladím. Ergonomie super - vzpřímený posez. Dobré krytí postavi při jízdě. Mám najeto 600 km a první dojmy se potvrdily. Pérování jsem změkčil na dvojku a je to lepší, ale motorka je celkově tvrději laděná, okolo Brna (venkov) ty cesty nestojí za nic. Motor oparvdu super Spotřebu mám kolem 4,3 L. Docela tomu dávám.
Brzdy nemají chybu.
Na delší cesty vhodnější než předchozí Suzuki GS 500E, posez je vzpřímenější a pohodlnější.
Vzhledem k pérování je lepší na hladké silnice.

JoskaH
JoskaH napsal 11.04.18 v 04:49 10b.

Gratuluji!

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 04.04.18 v 21:17 10b.

Dobrý stroj
Japan kvalita.

To je tvůj kámoš starej Yamaha

Samíc
Samíc napsal 04.04.18 v 21:14 10b.

Moc pěkná

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 23.09.17 v 18:34 10b.