Honda XRV 750 Africa Twin (1990)

Vlastník boldrik44
Vloženo 20.9.2017
Aktualizováno 20.9.2017

Trikolorová Afrika pro jakékoliv jezdce na všechny druhy cest. pohodlné a rychlé cestováni i na větší vzdálenosti.

Honda XL 1000V Varadero: důvod neuveden

První dojmy - Motorka mi padla do ruky až druhou jízdu. Nebyl jsem zvyklej na Endura. Jezdil jsem slabou silnici. Teď už bych neměnil. Je to spolehlivá, pohodlná a nenáročná motorka. Jede se na ní pohodlně a příjemné, není sice závodník. ale umí zabrat když není zbytí...

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil jezdcům co mají rádi svezení po normálních silnicích, ale občas k cíli jedou i po polňačce nebo lesem. Na věku nesejde. Mám jí já, ale i táta který je taky spokojen a je mu 50.

Doplňky na motorce - Zatím mám jen horní kufr od Kappa. ale chci dokupovat padací rámy a vyhřívané hefty.

Vybral jsem si jí protože je cenově dostupná, vždycky jsem chtěl zkusit enduro a tohle byla pro mě nejlepší volba.
Motorka je pohodlná, není náročná na údržbu, nemá zbytečnou elektroniku. Snadno a cenově dostupné doplňky. Dobře sedí do zatáček a i v lehčím terenů je dobře ovladatelná. Není to krosová motorka, ale projedete s ní víceméně všude. Brzdí velmi dobře a ovladatelná oproti jiným Endurům je výborně. Úložný prostor v motorce bez kufrů je sice malý, má jen kaslík na boku kam se vejde jen vesta, lékárna a drobnost. Ale dá se na to dokoupit jakákoliv plotna a kufr.
U Afriky záleží hodně na pneumatikách. Ale pokud máte třeba jedny do térénu a druhé na silnici. Pak je motorka univerzální. Jen na dálnice není moc dělaná. Nejede víc jak 180kmh a nemá dobré plexi proti odporu vzduchu.

boldrik44
boldrik44 napsal 03.05.18 v 13:20

MichalKilmo, mě je jedno že to jede jen 180, Já nejezdím po dálnicích.

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 27.09.17 v 22:53 10b.

spike-cz
spike-cz napsal 27.09.17 v 09:08 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 21.09.17 v 08:28 10b.

Prasoper
Prasoper napsal 20.09.17 v 18:22 7b.

slyším snad prvně, že jsou tyhle "legendy" cenově dostupný :D