Sachs Roadster 125 (2002)

Vlastník Vesy_CZ
Vloženo 20.9.2017
Aktualizováno 20.9.2017

Stopětadvacítka dvouválec, dojem velké motorky.

Motorka koupena od Hermann von Němec

Honda XL 125V Varadero: Enduro není úplně můj styl, mám radši silniční motorky, naháče a top je pro mě retro (W800, Boneville apod.), ale na velký motorky mám ještě čas (teprv začínám, proto 125ka) a ten Sachs je mému ideálu o malej fous blíž než Varan :)

První dojmy - Je trochu línější, než moje předchozí Jawa, což je asi těma 30ti kilama navíc. Posez jak na velké motorce, žádné vibrace oproti Jawě Travel 125.

Motorka koupená v Německu (přes mobile.de) jako téměř nejetá. Rok výroby 2002, ale najeto pouze 105km, když jsem jí kupoval. Historka o bance, která motorku zastavila a držela ji 14 let se zdá dost podezřelá, ale motorka tak prostě fakt vypadá, s mechanikem jsme kolem toho skákali dobu a neodhalili jediný háček. Hermann z Německa navíc vypadal celkem důvěryhodně. Ještě mi slevil 150E, takže výsledná cena byla 1800E. Podle mě to za to stálo, je to fakt krasavec.

Zatím jsem nenajezdil prakticky nic, ještě řešim dovozové papíry. Navíc je půlka září, takže letos už stejně asi moc nenajezdim, to mě dost dráždí, nová hračka a nemůžu si hrát :(

PlusOne
PlusOne napsal 27.09.17 v 10:49 10b.

Pneumatiky jsou taky 14 let staré?
Jinak to vypadá, žes natrefil na poklad, na fotkách vypadá fakt krásně.

Rookie81
Rookie81 napsal 21.09.17 v 19:59 10b.

Moc pěkná motorka

žižala.
žižala. napsal 21.09.17 v 12:24 10b.

Supr strojovna.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 20.09.17 v 15:31 10b.

Parádní kousek gratulejšn.

PajaZR
PajaZR napsal 20.09.17 v 12:35 10b.

Krasný stroj